Logitech S120 vs Logitech Z120 hoparlör

Makaleler
21
Bilgisayara hoparlör alacağım 2+1 ses sistemi düşündüm ama bilgisayar için gereksiz olacak ve büyük hoparlörü koyacak yer olmadığı için mecbur basit yollu bir şey düşünüyorum. Konudaki 2 üründen hangisini almalıyım sizce? Bütçe 1500 liraya kadar çıkabilir duruma göre. S120'yi pek almak istemiyorum çünkü eski bir model ama Z120'nin ses kalitesinden emin değilim.

S120

Z120

Son düzenleme:
2007 modelmiş galiba diğeri de 2011. 2+1 ses sistemi desen bilgisayar için 3 tane hoparlör aşırıya kaçar yer de yok.

Evet o civarlarda olması lazım. Ben zamanında iadrelik almıştım sesi kötüydü yani. Sesi az çıkınca kaliteli oluyor ama sesi fulleyince çok kötü çıkıyor S120. ses kaydı atılsa dinletirdim sana.

Bir de Bass özelliği olmayınca ses hem tiz hem de bassı bile tiz çıkıyor.

Diğer türlü 2+1 pahalı olmuş. Geçen sene şunu almıştım. 650 TL'ye aynı buradan sen düşün artık ne olduğunu.

Evet o civarlarda olması lazım. Ben zamanında iadrelik almıştım sesi kötüydü yani. Sesi az çıkınca kaliteli oluyor ama sesi fulleyince çok kötü çıkıyor S120. ses kaydı atılsa dinletirdim sana.

Diğer türlü 2+1 pahalı olmuş. Geçen sene şunu almıştım. 650 TL'ye aynı buradan sen düşün artık ne olduğunu.

Bir de Bass özelliği olmayınca ses hem tiz hem de bassı bile tiz çıkıyor.

Bu varken alınmaz ama dediğim gibi yer çok kısıtlı. Çifte hoparlör olsa daha iyi olur.

Bu varken alınmaz ama dediğim gibi yer çok kısıtlı. Çifte hoparlör olsa daha iyi olur.

Bu o zamanlar attığımdan daha pahalıydı. Aldığım 650 TL bu 1500-1800 Falandı. Nasıl bir ters orantı olduysa daha pahalı olmuş. Gerçi uzuca bulabiliyorsun.

Başka önerebileceğim ve bildiğim yok hocam. S120'yi kullandığım için size bir öneride bulundum sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı