Logitech subwoofera iki adet right and left çıkışlı kablo bağlamak

coskunpeksenel

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, elimde iki adet hoparlör var. Bunların right ve left çıkışı var. Elimde amfi olmadığı için şu anda kullanamıyorum. Bir adet subwooferım var ve üzerinde stereo AUX girişi var. Bu hoparlörleri bu subwoofera bir şekilde bağlama şansım var mı güç alması için? AUX ile bağlasam güç alır mı ve çalışır mı? Subwoofer Logitech marka 2+1 subwooferı. Kırmızı görünen kablolar left and right kabloları.

3ce2ed3e-fb26-4568-b0a9-01b4bbbaca1e.jpg

8f2449e9-c879-4602-8e2e-dfd2d861cb7d.jpg

9eb374f7-896e-4e1c-abc8-46357d330c01.jpg

a6f210ad-aaab-4c42-a81a-5281a7888198.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Elindeki Logitech ürün 2+1 olduğu için kasasının içerisinde 2 kanal uydu çıkışı olması lazım, elindeki hoparlörleri direkt içeriden bağlayabilirsin. Fakat hoparlörlerini ne kadar besler bilinmez.

İkinci görselde yazıyor subwooferın bilgileri. 230 v- 50 Hz - 100 mA. Elimdeki Hoparlörler ise Philips'in sitesinde verilen bilgiye göre
2 X 60W güce sahip olur mu sizce pek anlamıyorum.
Şöyle bir durumda var subwoofer patlak ve subwooferı beslemesini istemiyorum sadece amfi olarak kullanacağım.

İkinci görselde yazıyor subwooferın bilgileri. 230 v- 50 Hz - 100 ma. Elimdeki hoparlörler ise Philips'in sitesinde verilen bilgiye göre.
2 X 60W güce sahip olur mu sizce pek anlamıyorum.
Şöyle bir durumda var subwoofer patlak ve subwooferı beslemesini istemiyorum sadece amfi olarak kullanacağım.

Dediğini yapabilmek ileri düzeyde anakart bilgisi gerektirir diye tahmin ediyorum. Wooferını devreden çıkartmak bayağı teknik bilgi ister.

Dediğim gibi çok bilmiyorum. Tek isteğim prizden beslenen stereo girişi olan subwooferı iki adet right and left çıkışlı hoparlöre bağlamak. Çünkü amfiler çok pahalı.

Geri
Yukarı