Logitech Superlight alınır mı?

Bütçe
2000-3500

Berko123

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben Logitech Superlight normal serisini almayı düşünüyorum. 2. ye param yermiyor ve şu an ben Logitech Hero kullanıyorum. Sizce geçmeli miyim? Size danışmak istedim ama mouse da çift C'lik sorunları oluyor diyorlar. Sizce doğru mu yaşayanınız oldu mu? Memnun musunuz, sizce geçmeli miyim, en son sürümü nedir, renk en son düzeltilmiş modelin rengi nedir merak ediyorum.

Merhaba. Ben Logitech Superlight normal serisini almayı düşünüyorum. 2. ye param yermiyor ve şu an ben Logitech Hero kullanıyorum. Sizce geçmeli miyim? Size danışmak istedim ama mouse da çift C'lik sorunları oluyor diyorlar. Sizce doğru mu yaşayanınız oldu mu? Memnun musunuz, sizce geçmeli miyim, en son sürümü nedir, renk en son düzeltilmiş modelin rengi nedir merak ediyorum.
Hangi Logitech Hero? G903 Hero mu g502 Hero mu?

G pro hero bi alt modeli superlight ın
Hayır değmez ozaman , mouse boş iş, Hero'dan G pro x superligthada geçsen, DAV 3 PRO'yada geçsen fark hissetmiceksin , ben Glorious model O gibi orta seviye mousetan dünyanın en iyi sensörüne sahip olan DAV3'e geçince hiç bir şey hissetmedim, bozulana kadar kullan elindeki mouse'u. Skatez zaten değiştirebilir birşey, tek anlaşılan fark birazcık hafiflik farkı olur.

Geri
Yukarı