Logitech vs SteelSeries

ANILxTR

Hectopat
Yer
Malatya
Daha fazla  
Evet arkadaşlar benim G430 gayet güzel bi kulaklıktı yan mentejesi gitti sağ tarafın kablosu sarktığı için seside az vermeye başladı artık üst model almak istiyorum Bu modeller arasında kaldım hangisini almalıyım genellikle müzik dinler ve oyun oynarım kulaklıklar bunlar :

SteelSeries Arctis Pro Hi-Res RGB Oyuncu Kulaklığı

SteelSeries Arctis 7 (2019 Edition) Wireless Gaming Kulaklık

Logitech G432 7.1 Surround Oyuncu Kulaklık

LOGITECH PRO X 7.1 SURROUND GAMİNG HEADSET

Ben Arctis 7 Wireless aldım oldukça memnunum. Pil ömrü benim için 3 gün gidiyor. Sabah 10da başlıyorum akşam 10-11e kadar açık bir şekilde kullanıyorum bunu da göz önüne almak gerek. Daha önceki kulaklıklarımdan biri Logitech G35 kabloluydu. Onun menteşeleri sıkıntı verdi ve zamanla sağ hoparlörü de ses vermedi. Fiyat konusuna gelecek olursak bilemiyorum Logitech'ten gına geldi hiçbir modeline bakmadım. Razer Man O' War kullanmıştım o da bir tık ağırdı. Şu an SteelSeries oldukça rahat.

Ben Arctis 7 Wireless aldım oldukça memnunum. Pil ömrü benim için 3 gün gidiyor. Sabah 10da başlıyorum akşam 10-11e kadar açık bir şekilde kullanıyorum bunu da göz önüne almak gerek. Daha önceki kulaklıklarımdan biri Logitech G35 kabloluydu. Onun menteşeleri sıkıntı verdi ve zamanla sağ hoparlörü de ses vermedi. Fiyat konusuna gelecek olursak bilemiyorum Logitech'ten gına geldi hiçbir modeline bakmadım. Razer Man O' War kullanmıştım o da bir tık ağırdı. Şu an SteelSeries oldukça rahat.
peki pro hi-res nasıldır rgbli wired kulaklık :)

Ses kalitesi olarak Steelseries Hires ile Logitech Pro X gayet iyiler. Pro X'in değiştirilebilir kulaklık padleri biraz avantaj sağlıyor. İster deri pad kullan ister kumaş. Miktofon kalitesi ve oyunda ses kasmada yazılımıyla Logitech önde iken müzik performansında Hi-Res sertifikasıyla Steelseries önde. Kablosuz kulaklıklar konusunda birşey diyemeyeceğim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet arkadaşlar benim G430 gayet güzel bir kulaklıktı yan mentejesi gitti sağ tarafın kablosu sarktığı için seside az vermeye başladı artık üst model almak istiyorum bu modeller arasında kaldım hangisini almalıyım genellikle müzik dinler ve oyun oynarım kulaklıklar bunlar:

SteelSeries Arctis Pro Hi-Res RGB Oyuncu Kulaklığı

SteelSeries Arctis 7 (2019 Edition) Wireless Gaming Kulaklık

Logitech G432 7.1 Surround Oyuncu Kulaklık

LOGITECH PRO X 7.1 SURROUND GAMİNG HEADSET

Hala kullanilabilir seviyedeyse 3D yaziciyla yanlari yapanlar var satin alin devam edin o kulaklikda mentese sorunu kronik 35 liraya mentese alabilirsiniz kullanabilirsiniz durumu iyise.

Hala kullanilabilir seviyedeyse 3D yaziciyla yanlari yapanlar var satin alin devam edin o kulaklikda mentese sorunu kronik 35 liraya mentese alabilirsiniz kullanabilirsiniz durumu iyise.
ya basslar artık patlak sebebi arkadaşım o kadar earrape açıyorki artık kulaklığın içine etti, artık yeni alsam daha iyi ona gözüm gibi bakıcam ya
konu güncel hala almadım
güncel.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı