Logitech X540 5+1 ses sistemi 2024'te kullanılır mı?

Efe_Arslan81

Hectopat
Arkadaşlar 2. el bir Logitech X540 5+1 ses sistemi almak istiyorum. Bildiğim kadarıyla bayağı eski bir ses sistemi kendisi.

Temiz güzel kullanılmış bir ürün buldum fakat eski olduğu için kronik sorun vesaire var mı cihazda. Yoksa ki hala 2024'te kullanılacak durumda mı?

Bu tür ses sistemlerinde genelde sesi 5'e bölmek için 3 tane giriş bulunur. Ayrıca tek kablo stereo olarak sesi arka hoparlörlere kopyalayarak da çalışabilirler. Aldığın ürünün ses girişlerini sor. Kullanan kişi tek kablo takarak mı ses girişi alıyor onu da bir sor istersen. Eğer çalışıyorsa alınır neden olmasın.

Bu tür ses sistemlerinde genelde sesi 5'e bölmek için 3 tane giriş bulunur. Ayrıca tek kablo stereo olarak sesi arka hoparlörlere kopyalayarak da çalışabilirler. Aldığın ürünün ses girişlerini sor. Kullanan kişi tek kablo takarak mı ses girişi alıyor onu da bir sor istersen. Eğer çalışıyorsa alınır neden olmasın.
Rear,Front,Center olarak 3 kablo var, Ben bilgisayarda kullanmak için satın alacağım.
3 kablo takarak ses alıyor sanırım.

Bende bu ara 5.1 ses sistemleri bakıyorum. Logitech Z506 serisi biraz daha yüksek fiyatta satılıyor belki X540 da iyidir ama 500 TL fazla verip yeni nesil almanı öneririm.
Bence X540 fazlasıyla işimi görecektir. Bir de matrix diye bir özellik var bu hoparlörlerde. Nedir o özellik hocam biliyor musunuz?

Geri
Yukarı