Logitech Z213 bas ayarı nasıl olmalı?

dr1.6

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/ Müzisyen
Herkese merhaba tahmini 2 ay önce falan Z213leri aldım çok memnunum. Aklıma takılan bir durum var. Bas kabinin arkasında bası isteğe göre arttırıp indirebiliyoruz. Ben bas ayarını en sona çektim sürekli bu şekil kullanmak bir zarar verir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba tahmini 2 ay önce falan Z213LERI aldım çok memnunum. Aklıma takılan bir durum var. Bas kabinin arkasında bası isteğe göre arttırıp indirebiliyoruz. Ben bas ayarını en sona çektim sürekli bu şekil kullanmak bir zarar verir mi?

Bende almayı düşünüyorum şu an S220 var bende ona göre rms si az ama ses yüksekliği falan nasıl iyi mi?

Bende almayı düşünüyorum şu an S220 var bende ona göre rms si az ama ses yüksekliği falan nasıl iyi mi?
Ben bir müzisyen olarak ses yüksekliğini gayet yeterli buluyorum. Bas-tiz dengesi de iyi. Tam bir f/p ürünü. Sesi ne kadar yükseklikte kullanıyorsunuz bilemem fakat bence üzmez. Ben alırken düşündüğümden daha iyi bir ürünle karşılaştım diyebilirim. Varsa başka sorun sorabilirsin ya da istersen video falan atabilirim ses konusunda kafanda çok soru işareti varsa 👍🏻

Ben bir müzisyen olarak ses yüksekliğini gayet yeterli buluyorum. Bas-tiz dengesi de iyi. Tam bir f/p ürünü. Sesi ne kadar yükseklikte kullanıyorsunuz bilemem fakat bence üzmez. Ben alırken düşündüğümden daha iyi bir ürünle karşılaştım diyebilirim. Varsa başka sorun sorabilirsin ya da istersen video falan atabilirim ses konusunda kafanda çok soru işareti varsa 👍🏻
Z313 ile arasında 18 rms fark var. Fiyat farkı da 100 tl civarı o yüzden kararsız kaldım. Biri 7 rms diğeri 25

Bu tarz şeyler kağıt üstünde yazıldığı gibi olmuyor pek. Şöyle de bir durum var yüksek çıkan kalitesiz bir sound mu yoksa daha az yüksek çıkan kaliteli bir sound mu? İmkan olsa deneyerek almak lazım aslında. 😅 Bir şey diyemeyeceğim dostum ben bu hoparlörleri aldığımdan beri 1 kez son ses kullandım o da deneme amaçlıydı. Onun dışında ses düzeyi yeterli geldi bana. Ses kalitesi ve bass-tiz dengesi bu fiyatta alınabilecek bir cihaz için ideal.

Bu tarz şeyler kağıt üstünde yazıldığı gibi olmuyor pek. Şöyle de bir durum var yüksek çıkan kalitesiz bir sound mu yoksa daha az yüksek çıkan kaliteli bir sound mu? İmkan olsa deneyerek almak lazım aslında. 😅 bir şey diyemeyeceğim dostum ben bu hoparlörleri aldığımdan beri 1 kez son ses kullandım o da deneme amaçlıydı. Onun dışında ses düzeyi yeterli geldi bana. Ses kalitesi ve bass-tiz dengesi bu fiyatta alınabilecek bir cihaz için ideal.

Evet ama şimdi ikisi de Logitech ve aynı seri. Belki mağazalarda deneyebilirim ama ikisi de pişman etmez gibi.

Geri
Yukarı