Logitech Z533 vs Z337 vs Creative pebble Plus

slayer1903

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Masaüstü bilgisayarım için müzik-oyun-film'de kullanmak üzere 2+1 bir set düşünüyorum. 1000 TL'ye kadar bakıyorum ve aşağıdaki 3 model arasında kaldım.

Bangır bangır ses açmayacağım, benim için önemli olan düşük seviyedeki seslerin temiz olması, konuşma seslerinin boğuk olmaması ve bassların ses az açılmışken bile tok çıkabilmesi. Hangisini tavsiye edersiniz?

Logitech Z533.
Logitech Z337.
Creative pebble Plus.

Z213 kullanıyorum. Aynen dediğiniz gibi bende ses yüksek olmasına gerek yok yeter ki kaliteli olsun diye almıştım. Son seste dahi cızırtı yapmıyor. Oyun ve müzik için özellikle apartman da yaşayanlar için ideal. Z serisinden herhangi model sizi üzmez diye düşünüyorum.

Z213 kullanıyorum. Aynen dediğiniz gibi bende ses yüksek olmasına gerek yok yeter ki kaliteli olsun diye almıştım. Son seste dahi cızırtı yapmıyor. Oyun ve müzik için özellikle apartman da yaşayanlar için ideal. Z serisinden herhangi model sizi üzmez diye düşünüyorum.
Logitech Z533 için cızırtı sorunu denilmiş.
Logitech Z337 için sistem kendini bekleme moduna alıyo ses vermiyor denilmiş.
Creative Pebble Plus'ı yabancı forumlarda gördüm fakat kullanan birine rastlamadım.

Bekleme modu Logitech'lerin hepsinde var. 2 saat kullanımdan sonra otomatik kapatıyor kendini. 533 gibi pahalı üründe cızırtı olmasına şaşırdım.

Z625 kullanıyorum öyle 2 saat kullanımdan sonra kendini kapatma gibi bir durum söz konusu değil. Fakat eğer kaynaktan belli bir süre herhangi bir ses sinyali almazsa cihaz kendini uyku moduna alıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı