Logitech Z5500'a ses kartı tavsiyesi

Ronaldo

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, iyi forumlar.
Masastü bilgisayarımı sattıgım için laptop'a geçtim bir süre önce, Logitech Z5500 ses sistemim var. Bir süre önce Creative X-Fi Pro marka/model harici ses kartı kullandım. Optik baglantıyla, fakat z5500'ümden istedigim verimi alamadım. Şimdi yeni bir ses kartı almak istiyorum. Şuanlık bu 3 model arasında kaldım. ,

ASUS Xonar U7 Echelon 7.1 - Creative Sound Blaster Omni Surround 5.1 - Creative Sound Blaster Recon 3D.

Sizlerin de görüşlerini, kıyaslamalarını ve önerilerini bekliyorum. Çok kararsızım. Almışken bu fiyat aralıgında en iyi ürünü alayım diyorum harici ses kartı olarak Z5500 ses sistemim için.
Bütcem max. 500 TL

Teşekkürler şimdiden herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:
ROG Xonar Pheoebus Solo'yu tek geçerim hocam. Hyper Grounding, 118DB SNR sınırı ve %50'ye kadar gürültü engelleme olsun kesinlikle almanız gereken bir ses kartı. Özellikle 4+1, 5+1 gibi ses sistemleri kullanıyorsanız çoklu oyuncu modunda bir ağır çatışma olduğu zaman ses o kadar net oluyor ki savaşın içerisinde olduğunuzu sanıyorsunuz. Diğerleri hakkında bir bilgim yok ama Xonar ile TitanFall oynayan birisi olarak kesinlikle tavsiye ederim.

ROG Xonar Pheoebus Solo'yu tek geçerim hocam. Hyper Grounding, 118DB SNR sınırı ve %50'ye kadar gürültü engelleme olsun kesinlikle almanız gereken bir ses kartı. Özellikle 4+1, 5+1 gibi ses sistemleri kullanıyorsanız çoklu oyuncu modunda bir ağır çatışma olduğu zaman ses o kadar net oluyor ki savaşın içerisinde olduğunuzu sanıyorsunuz. Diğerleri hakkında bir bilgim yok ama Xonar ile TitanFall oynayan birisi olarak kesinlikle tavsiye ederim.

Hocam merhaba, yoneticiler konu basligini degistirdigi icin.. Benim şöyle bir durumum söz konusu, Harici USB Ses kartı gerekli bana, ilgilenen de yok pek ama.

Guncel :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı