Logitech'in Garanti Kalitesi, Canlı Kaynak!

Makaleler
110
Merhaba sosyal! :)

Bilenleriniz vardır, Logitech G710+ klavye kullanıyorum. Bu arkadaşın 2 hafta önce Tüm G tuşları ve space barı kırılmıştı. Tabi bundan sonra başladım kara kara düşünmeye. Malum, Türkiye'de bırakın arızalı ürünü, sağlam ürünü bile garantiye almıyorlar.

Ben de konu açtım sosyalde. @Barış Tolon kardeşimin de önerisiyle Logitech desteğe yazdım.

Önce ürünü kayıt ettirdim falan tabi, sonra e posta yoluyla keycaplarımın kırıldığını, yeni keycap istediğimi falan belirttim.

3 - 4 gün sonra mesaj geldi. ürünün 3 farklı açıdan fotoğrafı ve teslimat bilgilerini istediler. Çektim, gönderdim. Mesaj geldi 1 - 2 saat içerisinde, ''Talebinizi başka bir birime ilettik'' diye.

Sonra bir hafta bekledim. Sanırsam yeni parça gönderimi için onay beklediler.

Ve bu gün bu mesajı aldım;

''İade talebiniz onaylandı, iade ürünü kargoya verildi'' şeklinde.

ddd.PNG

Şimdi buradan anlıyoruz ki, Logitech ürünlerine kalitesiz diyebilirsiniz, lakin garantisine kimse laf edemez. Adamların hem Türkçe sitesi, hem Türkçe telefon hattı var.

Kısacası adamlar çağın standardını yakalamış, hatta aşmış... :)

Teşekkürler Logitech!

(Bu arada size de tavsiyem, Logitech ürününüz ile sorun yaşadığınızda, direkt onlarla iletişime geçin. (y) )

Umarım yakın zamanda yeni tuşlar gelir ve sorunsuz kullanırsınız. :) Ayrıca Logitech kalitesiz diyen de G230 kulaklığı kullananlar falan söylüyor genelde. Başka bir kullanıcı da hatta amazon üzerinden aldığı kulaklığı burada ürün kodunu kaydettirip garantisini burada kullanabilmişti. Müşteri hizmetleri konusunda gerçekten başarılılar. :)

Umarım yakın zamanda yeni tuşlar gelir ve sorunsuz kullanırsınız. :) Ayrıca Logitech kalitesiz diyen de G230 kulaklığı kullananlar falan söylüyor genelde. Başka bir kullanıcı da hatta amazon üzerinden aldığı kulaklığı burada ürün kodunu kaydettirip garantisini burada kullanabilmişti. Müşteri hizmetleri konusunda gerçekten başarılılar. :)
Aynen öyle. Kargo bilgileri şimdi geldi. UPS ile, Express kargo aracılığıyla gönderiyorlar. 1 günlük süresi var. İnşaallah yarın elimde olur.

Üstelik ne kargo, ne de parça parası kestiler.

Türkiye de olsa soyulmuştum. (!)

Zaten ülke sizi buradan almanız için zorlamıyor, soyulmak biraz ağır olmamış mı?
Yanlış anladınız. Devlete demedim ben. O tür manalarda hayatta demem, merak etmeyin. :)

Klavyeyi Vatandan aldım. Yani Vatanın garantisi malum, Logitech'in bedavaya verdiği tuşu, Vatan para ile verirdi.

Yine diyorum, yanlış anlaşılmasın, devlete demedim ben. (y)

Yanlış anladınız. Devlete demedim ben. O tür manalarda hayatta demem, merak etmeyin. :)

Klavyeyi Vatandan aldım. Yani Vatanın garantisi malum, Logitech'in bedavaya verdiği tuşu, Vatan para ile verirdi.

Yine diyorum, yanlış anlaşılmasın, devlete demedim ben. (y)
Yok zaten Türkçe böyle bir dil asıl kast ettiğin şey farklı olabilir ama Türkiye'de sadece Vatan olmadığına dua etmek gerekiyor yoksa işte o zaman sonumuz gelirdi...

Yok zaten Türkçe böyle bir dil asıl kast ettiğin şey farklı olabilir ama Türkiye'de sadece Vatan olmadığına dua etmek gerekiyor yoksa işte o zaman sonumuz gelirdi...
Mesela bu gün elime geçti tuşlar.

Allah dan Teknobiyotik, Eksen, Sinerji gibi firmalar var.

Mediamarkt ın da garantisi iyi diyorlar ama bilemiyorum. :)

Mesela bu gün elime geçti tuşlar.

Allah dan Teknobiyotik, Eksen, Sinerji gibi firmalar var.

Mediamarkt ın da garantisi iyi diyorlar ama bilemiyorum. :)
Zamanında Mediamarkt'tan çokça PS3 kolu aldım. Çakma olanlar genellikle. :) Küçük olduğum için çok da pahalı almıyorlardı ucuz olan onlardı ve sık sık bozuluyordu. Garantisi olduğu için götürüp, alıp, yenisini veriyorlardı. 3-4 ay kullandıkça ürün gene bozuluyordu sonra gene götürüp yenisini veriyorlardı. O kollar için o süreler bile fazlaydı açıkçası. Garanti konusunda baya memnun kalmıştım. Tabi sadece o ürünleri almadım oradan. Başka alışverişlerimde de garanti konusunda zorluk çıkarmadılar. Orada beğendiğim bir yer bu konuda. Tabi şubeye göre değişebilir bu durum. İstanbuldaki mağazalardan bahsediyorum ben. :)

Zamanında Mediamarkt'tan çokça PS3 kolu aldım. Çakma olanlar genellikle. :) Küçük olduğum için çok da pahalı almıyorlardı ucuz olan onlardı ve sık sık bozuluyordu. Garantisi olduğu için götürüp, alıp, yenisini veriyorlardı. 3-4 ay kullandıkça ürün gene bozuluyordu sonra gene götürüp yenisini veriyorlardı. O kollar için o süreler bile fazlaydı açıkçası. Garanti konusunda baya memnun kalmıştım. Tabi sadece o ürünleri almadım oradan. Başka alışverişlerimde de garanti konusunda zorluk çıkarmadılar. Orada beğendiğim bir yer bu konuda. Tabi şubeye göre değişebilir bu durum. İstanbuldaki mağazalardan bahsediyorum ben. :)
O çakma PS2/PS3 kolları yüzünden parmaklarım hep yara olurdu, eski günler gözüme geldi bir an(n)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı