Logo için güzel fontlar

grafikibrahim24

Decapat
Logo tasarımı için güzel font arayışındayım.
Elinde toplu bir şekilde güzel fontlar olan bana upload linki ile atabilir mi?
Bende de bir sürü güzel font var, ben de ona atabilirim.

Logo tasarımı için güzel font arayışındayım.
Elinde toplu bir şekilde güzel fontlar olan bana upload linki ile atabilir mi?
Bende de bir sürü güzel font var, ben de ona atabilirim.

Dafont'tan görerek istediğini indirebilirsin. Güzellik göreceli olduğundan " elinde güzel fontlar " lafının pek anlamı olmuyor.

Dafont'tan görerek istediğini indirebilirsin. Güzellik göreceli olduğundan " elinde güzel fontlar " lafının pek anlamı olmuyor.
Bro senin güzel dediğin bütün fontları kullanacak değilim zaten.
Dafont'tan tek tek bakıp binlerce dandik font arasından güzelini seçmek yerine senin beğendiğin 50 tane fonttan bir kaç tane beğendiğim font seçmek daha mantıklı.

"GOBOLD" tavsiye ederim. Benim çok sevdiğim bir fontdur.
_20200218_143651.JPG

Yazı tiplerini kullanırken lisanslamalarına ve kullanacağınız alanlara dikkat edin hocam. Kişisel kullanım için lisanslanmış yazı tipleri var, bir de ticari kullanım için lisanslanmış yazı tipleri var. Eğer kişisel projeleriniz için kullanacaksanız büyük ihtimalle neredeyse hepsini kullanabilirsiniz. Eğer ticari bir çalışma için kullanacaksanız arama motorlarına, "Free for commercial use fonts" veya benzeri şekilde aratabilirsiniz.

@grafikibrahim24 şu attığım bağlantılara bakabilirsiniz:

Yanlarında yeşil dolar etiketi olanlar beklenti olmadan (neredeyse) ticari kullanıma açık olanlar. Yine de lisans kısmında yazılanları okumanızı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı