Logo nasıl düzeltilebilir?

Cr Oyuncusu

Centipat
Makaleler
2
Yer
Türkiye
Merhaba. Dün mağazam için banner ve logo yaptirmistim. Banner güzel bir önceki konumdan görebilirsiniz lakin logo hoşuma gitmedi. Revize hakkım dolduğu için satıcı yenisini yapmıyor. Sizden ricam, şu rnin şeklini düzeltin. Yamuk oldu takıntı yapıyor. Ben anlamadigim için yardım istiyorum. Eğer yapmak isteyen varsa, r yi düz yapsın bir de çerçeveli halini merak ediyorum. Yapan arkadaş çıkarsa ufak da bir hediyem var.
sebastian_14.png

Son düzenleme:
Merhaba. Dün mağazam banner ve logo yaptirmistim. Banner güzel bir önceki konumdan görebilirsiniz lakin logo hoşuma gitmedi. Revize hakkım dolduğu için satıcı yenisini yapmıyor. Sizden ricam, şu rnin şeklini düzeltin. Yamuk oldu takıntı yapıyor. Ben anlamadigim için yardım istiyorum. Eğer yapmak isteyen varsa, r yi düz yapsın bir de çerçeveli halini merak ediyorum. Yapan arkadaş çıkarsa ufak da bir hediyem var.Eki Görüntüle 2133627

Bu şekilde düzeltilebileceğini sanmıyorum ama kaynak dosyaları paylaştı mı? Ben de bir logo yaptırmıştım Bionluk üzerinden ve tasarımı yapan arkadaş düzenlenebilir dosyaları da paylaşmıştı.

Revize hakkı dolsa bile eğer birkaç revize daha yaparsa müşteri memnuniyeti adına çok güzel bir iş yapardı aslında. Ama adamın hakkının yemeyelim fazla işi vardır belki de.

Merhaba. Dün mağazam için banner ve logo yaptirmistim. Banner güzel bir önceki konumdan görebilirsiniz lakin logo hoşuma gitmedi. Revize hakkım dolduğu için satıcı yenisini yapmıyor. Sizden ricam, şu rnin şeklini düzeltin. Yamuk oldu takıntı yapıyor. Ben anlamadigim için yardım istiyorum. Eğer yapmak isteyen varsa, r yi düz yapsın bir de çerçeveli halini merak ediyorum. Yapan arkadaş çıkarsa ufak da bir hediyem var.Eki Görüntüle 2133627
dostum öncelikle sipariş detaylarına bak eğer orada kaynak dosyaları içeriyorsa tasarımcının bunu atması gerekir eğer atmıyorsa da şikayette bulun. Ayrıca reklam amaçlı söylemiyorum sıkıntı çekersen vintage tarz logo yapabilirim senin için

Nereden yaptırdınız? Bionluk'ta tamamlanan projenin içine girince yüklenen dosyaları görebiliyorduk. Orada yoksa kaynak dosyaları paylaşmasını isteyin.
Hocam itemsatıştan bir mağazadan yaptırdım onlarda bana discorddan yaptıklarını attı.

dostum öncelikle sipariş detaylarına bak eğer orada kaynak dosyaları içeriyorsa tasarımcının bunu atması gerekir eğer atmıyorsa da şikayette bulun. Ayrıca reklam amaçlı söylemiyorum sıkıntı çekersen vintage tarz logo yapabilirim senin için
Vintage ne hocam ben itemsatışta mağazayım güzel birşeyler yapabilirmisin?

Geri
Yukarı