Logo nasıl yapılır?

TownOfKetchup

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Odama şu ürünü almayı planlıyorum çünkü tasarımı çok hoşuma gitti. Oyunlarda kullandığım nick "ventry" ve bu Şahin v harfine benzediğini düşündüm. Acaba bunu Twitch, YouTube, forum gibi yerlerde kullanabilmem için bir logo yapmak mümkün mü? Ücret talep etmeden boş vakti olursa bana yardım edebilecek biri var mıdır? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhabalar. Odama şu ürünü almayı planlıyorum çünkü tasarımı çok hoşuma gitti. Oyunlarda kullandığım nick "ventry" ve bu Şahin v harfine benzediğini düşündüm. Acaba bunu Twitch, YouTube, forum gibi yerlerde kullanabilmem için bir logo yapmak mümkün mü? Ücret talep etmeden boş vakti olursa bana yardım edebilecek biri var mıdır? Teşekkürler.

Benden bu çıktı çok kaliteli bir şey değil ama işinizi görürse ne mutlu bana.

Dosya Ekleri

• Başlıksız-2.png
    Başlıksız-2.png
    48,1 KB · Görüntüleme: 95
Yüksek Çözünürlük : https://dgknbzglu.com/upload/files/ventry.jpg
Link attığın görselden çizdim. İstediğin boyutları bana iletirsen sana o boyutlarda verebilirim.
ventry.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı