Logo Önerisi

deGGa

Kilopat
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi kendime logo yapmak istiyorum. Illustrator ve Photoshop bilgim yeterli seviyede fakat aklıma hiçbir şey gelmiyor. Önerilerinizi alabilirim.

Birkaç şey yapmıştım onları buraya ekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkincisi hoşuma gitti oyun bilgisayarı yapan markalar için kullanılabilir.

Bence d
İkincisi hoşuma gitti oyun bilgisayarı yapan markalar için kullanılabilir.
Bence de gayet güzel, ikinci gotoğraf dediğiniz gibi sade tasarımlı bilgisayarlara yakışacağını düşünüyorum.

Y üzerine yoğunlaştığınız izlenimine kapıldım.

Logo şahısa, markaya, firmaya öznel olmalıdır. İlk bakışta bir logo bir imgeye vurgulanmalı buda istediğin isim nick tasarımla bağlantılı olmalı. Bir isim,marka ortada yoksa logoyu tasarlamanın bir anlamı olmayacaktır. Belirediğin bir isim marka var mı?

Yanlış anlamanızı istemem fakat çok klasik bir logo olmuş gibi. Hani Youtube için video çeken insanların introsun'da olan şeyler gibi. Öncelikle ne için logo yaptığınız konu gibi bilgileri verirseniz daha çok yardımcı olabiliriz

Oyun oynuyorum. CS:GO çoğunlukla. Nickim "deGGa". Geometrik şekil olarak üçgeni seviyorum. Twitch'te arkadaş ortamı veya arada bir ekstradan izleyenler için oyun ve photoshopta yaptığım tasarımları yayın olarak paylaşıyorum. Onun için logo yapmak istiyorum. Fakat sorun şu ki "GG" veya nickim hakkında aklımda logo fikri gelmiyor. Bu logo bana özel olacak ve yıllar boyu hiç değiştirmeden kullanacağım. Tasarım olarak aklımda çok fikir var fakat logo olarak sıfır. Önerilerinizi bekliyorum.

D içine G'yi ters bir şekilde, düz çizgiler kullanarak. Birleştirebilirsin D'nin I'dan ayrımında kalan noktalarda kesik çizgiler bırakıp arayı açabilirsin. Bi dene bakalım beğenecek misin...

Başka fikri olan var mı? Bu arada önerin için teşekkürler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…