Logo Önerisi

deGGa

Kilopat
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi kendime logo yapmak istiyorum. Illustrator ve Photoshop bilgim yeterli seviyede fakat aklıma hiçbir şey gelmiyor. Önerilerinizi alabilirim.

Birkaç şey yapmıştım onları buraya ekliyorum.

4plbBL.jpg
BOoW2j.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Logo şahısa, markaya, firmaya öznel olmalıdır. İlk bakışta bir logo bir imgeye vurgulanmalı buda istediğin isim nick tasarımla bağlantılı olmalı. Bir isim,marka ortada yoksa logoyu tasarlamanın bir anlamı olmayacaktır. Belirediğin bir isim marka var mı?

Yanlış anlamanızı istemem fakat çok klasik bir logo olmuş gibi. Hani Youtube için video çeken insanların introsun'da olan şeyler gibi. Öncelikle ne için logo yaptığınız konu gibi bilgileri verirseniz daha çok yardımcı olabiliriz

Oyun oynuyorum. CS:GO çoğunlukla. Nickim "deGGa". Geometrik şekil olarak üçgeni seviyorum. Twitch'te arkadaş ortamı veya arada bir ekstradan izleyenler için oyun ve photoshopta yaptığım tasarımları yayın olarak paylaşıyorum. Onun için logo yapmak istiyorum. Fakat sorun şu ki "GG" veya nickim hakkında aklımda logo fikri gelmiyor. Bu logo bana özel olacak ve yıllar boyu hiç değiştirmeden kullanacağım. Tasarım olarak aklımda çok fikir var fakat logo olarak sıfır. Önerilerinizi bekliyorum.

Oyun oynuyorum. CS:GO çoğunlukla. Nickim "deGGa". Geometrik şekil olarak üçgeni seviyorum. Twitch'te arkadaş ortamı veya arada bir ekstradan izleyenler için oyun ve photoshopta yaptığım tasarımları yayın olarak paylaşıyorum. Onun için logo yapmak istiyorum. Fakat sorun şu ki "GG" veya nickim hakkında aklımda logo fikri gelmiyor. Bu logo bana özel olacak ve yıllar boyu hiç değiştirmeden kullanacağım. Tasarım olarak aklımda çok fikir var fakat logo olarak sıfır. Önerilerinizi bekliyorum.

D içine G'yi ters bir şekilde, düz çizgiler kullanarak. Birleştirebilirsin D'nin I'dan ayrımında kalan noktalarda kesik çizgiler bırakıp arayı açabilirsin. Bi dene bakalım beğenecek misin...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı