Ücretsiz Logo renklerinden memnun değiliz

saliholoji

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Geliştirme Uzmanlığı, Proje Genel Koordinatörlüğü
Selamlar dostlar,
Cyber Range yazılım projemiz var bizim bir bütçemiz olmadığı için grafiker eksikliğimiz mevcut maalesef. Sizden ricamız benim halihazırda kendi yapmış olduğum logoya 'Poly effect' verebilir misiniz? Çünkü logo renkleri bizi tatmin etmiyor her ne kadar doğru paleti bulsam bile ya da degrade olarak ayarlasam bile bizi tatmin etmedi, sanırım bizim aradığımız şey tam olarak bu.
Örnek olarak bırakmak gerekirse istediğimiz effect bu şekilde renkleri daha canlı tutabiliriz diye düşünüyorum.

Örnek 1.jpg

Benim yapmış olduğum logo bile denmeyecek ürün ise;

1.png

1589718447215.png

Neden bu derseniz eğer, Bug kelimesi klasik olarak yazılım projelerin de hatalı kodu tabir ettiğimiz isim. Bug kelimesini İngilizce olarak böcek ile bağdaştırabiliriz. Buna bağlı olarak böcek deyince akıla gelen ilk hamam böceğini ekleyip 'Entomofobi' hastalarını irite etmek istemedik, o yüzden kelebek kullanmayı uygun gördük ve bizim projemizin temel amaçlarından bir diğeri ise insanların fikirlerini gerçekleştirmek olduğu için ilham geldiğinde yanan ampul ile fikri imgeleyen ampulü kullanmak istedik. İkisini manipüle etmek hiç kolay olmadı. Bilişim projesi olduğu içinde insanların alışkın olduğu İmleç işaretinin eğikliğini logoya da koymak istedik, ortaya çıkan sonuç bu oldu.

Logoya ister bahsi geçen Polly Efect verebilir isterseniz de sıfırdan Cyber Range portalına uygun tasarım yapabilirsiniz. Logonun benim yaptığım. PSD hali ve kız arkadaşımın çizdiği vektörel hali (.AI) duruyor isterseniz mail yoluyla iletebilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı