Logo satarken yapılması gerekenler

Fallegan

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, ben kendimce isteğe göre logo tasarımı yapıyorum. Bir satış gerçekleştireceğim fakat alıcıya hangi formatta ne çıktısı göndermeliyim? Fazladan yapmam gereken bir ayar veya tercih var mı? Illustrator üzerinden tamamen vektör çizim yaptım. Çalışma yüzeyimi direkt jpeg çıkartmam yeterli olur mu? Ve. AI dosyasını atmam gerekir mi? Illustrator'da yapmam gereken bir ayar var mı? Mesela arkadaş boyutlandırmak istediğinde sorun çıkmaması için.
Bir de ortalama fiyatlar nedir, neye göre değişiyor? Fiyat nasıl belirlenmeli? Teşekkürler herkese, iyi geceler.

1. vektörel haliyle atman gerekir 2. şu linkteki siteden: https://www.fiverr.com/ iyi paralara satabilirsin 3. fiyat içinse piyasaya göre daha düşük belirlemelisin başlangıç aşamasında.
Piyasada çok fazla fiyat var, tam olarak neye göre belirlendiğini bilmediğimden kaça satmalıyım karar veremedim. 20 30 tl ye de var 50 100 500 e de daha çıkıyor. Tabi ki şu anki aşamam kurumsal logolar vesaire değil ama çok basit de değil.

Piyasada çok fazla fiyat var, tam olarak neye göre belirlendiğini bilmediğimden kaça satmalıyım karar veremedim. 20 30 TL'ye de var 50 100 500'e de daha çıkıyor. Tabii ki şu anki aşamam kurumsal logolar vesaire değil ama çok basit de değil.

Bu verdiğim linkteki sitede fiyat aralığı var ondan istediğin gibi belirleyerek ama sana önerim 5-10 euro başlangıç paketi 10-15 euro standart paket 15-20 euro üst paket neden euro kullandım çünkü sitedeki fiyatları belirlemedi tüm seçenekler euro.

Geri
Yukarı