Logo tasarımı için program önerisi

Çizim yapmada kendine güveniyorsan, illüstrasyon çalışma yapıp logonu ona göre düzenleyeceksen kesinlikle Adobe Illustrator. İnternet de var olan hazır fotoğrafları birleştirip üstüne yazı yazmak istiyorsan Photoshop senin için kolay bir başlangıç olur.

Futbol takımımız için bir logo tasarlamak istiyorum ama hangi programla nasıl yapabilirim? Bilmiyorum.
Bilenler varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.
İndirmeden ve basit bir şekilde halletmek istiyorsan Pixlr öneririm, fakat Adobe Photoshop kadar geniş değildir yapabileceklerin sınırlıdır yine de işini göreceğini düşünüyorum.

Herhangi bir markanın yüzü logosudur. Bu işin temeli vektörel olmalıdır ki yarın temelin üzerine ufak ufak taşları dikmeye başladığında çökmesin.

Photoshop, görüntü düzenleyicisidir. Bir logo ancak vektörel tabanlı uygulamalarla oluşturulmalıdır. Daha sonra PS ve benzeri görüntü düzenleyicilerle gerektiği gibi işlenebilir. (giydirme, özel efektler vs)

Yanısıra logo tasarımı gibi bir iş için Adobe Photoshop öneren arkadaşlardan daha fazla öneri görmemek adına profillerine girip teker teker ''göz ardı et'' düğmesine basılabilir. Sadece konuşmuş olmak için konuşmamak lazım.

Ya da Photoshop ama kurumsal logolar gibi bir şey istiyorsan kesinlikle Illustrator.
Herhangi bir markanın yüzü logosudur. Bu işin temeli vektörel olmalıdır ki yarın temelin üzerine ufak ufak taşları dikmeye başladığında çökmesin.

Photoshop, görüntü düzenleyicisidir. Bir logo ancak vektörel tabanlı uygulamalarla oluşturulmalıdır. Daha sonra PS ve benzeri görüntü düzenleyicilerle gerektiği gibi işlenebilir. (giydirme, özel efektler vs)

Yanısıra logo tasarımı gibi bir iş için Adobe Photoshop öneren arkadaşlardan daha fazla öneri görmemek adına profillerine girip teker teker ''göz ardı et'' düğmesine basılabilir. Sadece konuşmuş olmak için konuşmamak lazım.
Ben de önerdiğim için geri dönüş yapıyorum. Kurumsal logo değilse profesyonel yapmıyorsa PS kullanabilir. Instagram gibi sosyal medyalarda kullanılacak logolar çok rahat bir şekilde yapılabiliyor PS'de.

Ben de önerdiğim için geri dönüş yapıyorum. Kurumsal logo değilse profesyonel yapmıyorsa PS kullanabilir. Instagram gibi sosyal medyalarda kullanılacak logolar çok rahat bir şekilde yapılabiliyor PS'de.
8 sene eğitimini aldım, 6 senedir de icra ediyorum ama ne diyeyim bilemedim, senin dediğin gibi olsun.

Geri
Yukarı