Logo teliflemenin en kolay yolu

teknoz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir logo tasarladım ama telifini nasıl alırım bilmiyorum. Merak ettiğim şu; telifini ücretsiz ve kolayca alabileceğim bir yöntem var mı? Ve Google Play kitaplardaki e-kitabımda kullanırsam Google kendi kendine benim üstüme telifler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bir logo tasarladım ama telifini nasıl alırım bilmiyorum. Merak ettiğim şu; telifini ücretsiz ve kolayca alabileceğim bir yöntem var mı? Ve Google Play kitaplardaki e-kitabımda kullanırsam Google kendi kendine benim üstüme telifler mi?

Grafik, müzik, video sanat eseri olarak geçiyor. Telif hakkı alırken bir şahıs ismi veya kuruluş ismi gerekli. Bir miktarda bütçe.

Hocam bence sahiplen.com sitesini bir inceleyin. Çok cüzzi miktarlara telif haklarınızı alabiliyorsunuz.

Grafik, müzik, video sanat eseri olarak geçiyor. Telif hakkı alırken bir şahıs ismi veya kuruluş ismi gerekli. Bir miktarda bütçe.

Hocam bence sahiplen.com sitesini bir inceleyin. Çok cüzzi miktarlara telif haklarınızı alabiliyorsunuz.
Sanırım bir web sitesi açıp içeriklerinizi yükledikten sonra DMCA ile telif hakkı alabilirsiniz. Tabi bu tahminim, yanlışım varsa arkadaşlar düzeltir.

Aslında benim istediğim telifsiz ve ücretsiz güzel boyutu ekitap için uygun ve kalitesi standardın üzerinde birer tane Atatürk ve Türk bayrağı fotoğrafı bulmak, logo işini sonraya bırakacağım.

esertescil.com ile fikir ve sanat eserlerinizi hızlı bir şekilde zaman damgası ile damgalayıp tescilleyebilirsiniz. Bu zaman damgası 5070 sayılı elektronik imza konunu kapsamında ESHS'ler tarafından oluşturulup yasal olarak geçelidir tescilleme işlemi sonrası oluşan zaman damgası dosyasını ve adınıza üretilmiş sertifikayı hemen bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Geri
Yukarı