Loki sizce nasıldı?

244012

Hectopat
Makaleler
7
Bence yeni diziler arasında açık ara en iyi Marvel dizisi. Her anlamda harika bir iş çıkarmış. Sizce nasıldı?

images.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok güzeldi ama sonunu bir türlü anlayamadım. O zenci arkadaş kim tam olarak ve olayı ne açıklayacak biri var mı? Sıkı Marvel takipçisiyim tüm dizi filmlerini izledim ama bir türlü anlayamadım çizgi romanlarla alakalı mı acaba?

Son düzenleme:
Çok güzeldi ama sonunu bir türlü anlayamadım. O zenci arkadaş kim tam olarak ve olayı ne açıklayacak biri var mı? Sıkı Marvel takipçisiyim tüm dizi filmlerini izledim ama bir türlü anlayamadım çizgi romanlarla alakalı mı acaba?
Bence o detayı sürprizbozan içine alın.
Bu dizi ile MCU içerisinde ilk defa gördük ama bazı çizgi film ve bayağı çizgi romanda var.

Türkçe kaynak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İngilizce kaynak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bence o detayı sürprizbozan içine alın.
Bu dizi ile MCU içerisinde ilk defa gördük ama bazı çizgi film ve bayağı çizgi romanda var.

Türkçe kaynak.

İngilizce kaynak.
Yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı