LoL 0'dan 30'a nasıl hızlı kasılır?

Elo hellden sezon sıfırlanarak kurtulmuyorsunuz aksine daha da beterine düşüyorsunuz. 30 level hesabı boşverin o hesabı kurtarmaya çalışın.
Lig sıfırlanınca LP oranıda sıfırlaniyor aslinda kurtardım gibi 15 gelip 22 gidoyodu şuan 18 gelip 17 gidiyo ama uğraşmak istemiyorum lig sıfırlanınca gümüş 1 falan atar ordan hızlaca plat 3 e kasarım o zamana kadarda yan hesabı cikartorim cikartabildiğim kadar.
Ben olsam hiç uğraşmam. Gidip 25 TL verip 30 Level hesap alırım.
Edit gerçekten uğraşma bence zamanına yazık.
Yasal bişey değil hesabın banlanayacağida garanti değil ben aldim diyelim plat 3 kadar ciktim sonra banlanirsa kötü olur parasinda degilim zaman ve emwk boşa gidecek.
Tristana oyna, ışınlan ve çarp al. Botlara karşı hızlı hızlı lane pushlayarak bitir.
Sanki yapay zekaya karşi oynayınca xp az geliyodu diye hatırliyorum.
XP yükseltici al taş çatlasın 1-2 günde 30 olursun, LoL'de LvL atlamak eskisi kadar zor değil. Gerçekten geçenlerde sıfırdan hesap açayım bir bakayım ne gibi değişiklikler olmuş dedim 4 günde XP yükseltmesiz 30 lvl kastım.
Normal oyunda mi kastınız?

Son düzenleme:
Tristana oyna, ışınlan ve çarp al. Botlara karşı hızlı hızlı lane pushlayarak bitir.

Hocam çarp ne için? Işınlan kulelere hızlı gitmek için anladım ama ghost veya heal almak daha mantıklı olmaz mı?

Lig sıfırlanınca lp oranıda sıfırlaniyor aslinda kurtardım gibi 15 gelip 22 gidoyordu şu an 18 gelip 17 gidiyor ama uğraşmak istemiyorum lig sıfırlanınca gümüş 1 falan atar oradan hızlaca plat 3'e kasarım o zamana kadar da yan hesabı cikartorim cikartabildiğim kadar.

Yasal bir şey değil hesabın banlanayacağida garanti değil ben aldim diyelim plat 3 kadar ciktim sonra banlanirsa kötü olur parasinda degilim zaman ve emwk boşa gidecek.

Sanki yapay zekaya karşi oynayınca XP az geliyordu diye hatırliyorum.

Normal oyunda mi kastınız?

Hocam yapay zeka da bildiğim kadarıyla giriş seviyesi değil de başlangıç seviyesinde normal veriyor.

Geri
Yukarı