Lol 0xc000007b Hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Yunus Acımert

Centipat
Daha fazla  
Dün Riot Client güncelleme yaparken ortasında zorla kapattım bugün bu şekilde hata alıyorum c++ ları sildim tekrar kurdum fakat yine sonuç alamadım wow64log.dll adlı dosyam bulunamıyordu aradığımda bende bulamadım dll i internet üzerinden indirip konuma attım sorun düzelmedi diğer dosyalar hala bulunamıyor birkaç saattir araştırıyorum en son foruma başvurma kararı aldım.
Procces Monitor Dökümü:Google Drive: Sign-in
Regedit dosyaları eksik galiba pek anlamam bu işlerden.
Eksik Dosyalar: HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Session Manager\RaiseExceptionOnPossibleDeadlock
HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Segment Heap
HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Session Manager\ResourcePolicies
HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Wow64\x86\RiotClientServices.exe
HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Session Manager\RaiseExceptionOnPossibleDeadlock
HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Segment Heap
HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Session Manager\ResourcePolicies
Değiştirdiğim dosya wow64log.dll in yanındada file locked with only readers yazıyor. Önemli olabileceğini düşündüm.

Rapor eksik alınmış görünüyor. Adımları eksiksiz bir şekilde uygulayıp yeni bir rapor paylaşın lütfen. Hangi .exe hata veriyorsa raporu onun için oluşturun.

Manuel olarak indirip attığınız dosyayı da silmeyi unutmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rapor eksik alınmış görünüyor. Adımları eksiksiz bir şekilde uygulayıp yeni bir rapor paylaşın lütfen. Hangi .exe hata veriyorsa raporu onun için oluşturun.

Manuel olarak indirip attığınız dosyayı da silmeyi unutmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sıkıştırmadan attım bu sefer öncekinde aynı adımları uygulamıştım.

Evet hata veren uygulama RiotClientServices.exe ama tekrar rapor işlemi başlatıp biraz daha bekleyeceğim.

Evet hata veren uygulama RiotClientServices.exe ama tekrar rapor işlemi başlatıp biraz daha bekleyeceğim.

Değişen bir şey olmadı isterseniz LoL ile filtreleyip tekrar rapor işlemi başlatabilirim ama sorun zaten Client'te Client'i açamıyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    9,9 KB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:
@reptile manuel olarak indirip attığınız dosyayı sildiniz mi ayrıca? Derken wow64log.dllden bahsediyorsunuz sanırım onu silmedim silip tekrar göndereyim yanlış anlamışım sanırım.

Manuel olarak indirip attığınız dosyayı silip bir kez daha rapor paylaşabilir misiniz?

Dosyayı silmem için Google crash handler ı kapatmam gerektiğini söylüyor Görev Yöneticisi üzerinden kapatıp silmeyi deniyorum fakat tekrar aynı hatayı veriyor ve tekrar Google crash handler açılıyor.

Son düzenleme:
Bu sorunun güncellemeyi iptal ettikten sonra meydana geldiğini söylemişsiniz. Riot Client'i oyun ile birlikte tamamen silip yeniden kurun isterseniz. Aynı sorunu yaşayacak olursanız bir kere daha rapor oluşturmayı deneyin.

Oyuna ait konfigürasyon ve ayar dosyaları mevcutsa yedeklemeyi unutmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı