Lol 0xc000007b Hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Yunus Acımert

Centipat
Daha fazla  
Dün Riot Client güncelleme yaparken ortasında zorla kapattım bugün bu şekilde hata alıyorum c++ ları sildim tekrar kurdum fakat yine sonuç alamadım wow64log.dll adlı dosyam bulunamıyordu aradığımda bende bulamadım dll i internet üzerinden indirip konuma attım sorun düzelmedi diğer dosyalar hala bulunamıyor birkaç saattir araştırıyorum en son foruma başvurma kararı aldım.
Procces Monitor Dökümü:Google Drive: Sign-in
Regedit dosyaları eksik galiba pek anlamam bu işlerden.
Eksik Dosyalar: HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Session Manager\RaiseExceptionOnPossibleDeadlock
HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Segment Heap
HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Session Manager\ResourcePolicies
HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Wow64\x86\RiotClientServices.exe
HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Session Manager\RaiseExceptionOnPossibleDeadlock
HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Segment Heap
HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Session Manager\ResourcePolicies
Değiştirdiğim dosya wow64log.dll in yanındada file locked with only readers yazıyor. Önemli olabileceğini düşündüm.

@reptile sanırım silmek biraz vaktimi alacak çünkü farklı farklı hizmetler kullanıyor hepsini kapatmalıyım ve bazılarını bulmakta zorluk çekiyorum.

Bu sorunun güncellemeyi iptal ettikten sonra meydana geldiğini söylemişsiniz. Riot Client'i oyun ile birlikte tamamen silip yeniden kurun isterseniz. Aynı sorunu yaşayacak olursanız bir kere daha rapor oluşturmayı deneyin.

Oyuna ait konfigürasyon ve ayar dosyaları mevcutsa yedeklemeyi unutmayın.
Pekala desteğiniz için
teşekkürler.

Geri
Yukarı