LoL açılmıyor

Garibo

Hectopat
Arkadaşlar güncellemeyi yaptım oyuna giremiyorum. Şu an aynı sorunu yaşayan var mı?

1611209551095.png

Eğer router ile bağlanıyorsan modeme bağlan daha sonra tekrar router'a bağlan. Ben böyle çözmüştüm. Modemi resetlemeyi de deneyebilirsin sorun internet kaynaklı.

Eğer router ile bağlanıyorsan modeme bağlan daha sonra tekrar router'a bağlan. Ben böyle çözmüştüm. Modemi resetlemeyi de deneyebilirsin sorun internet kaynaklı.
Sorunun pek internet kaynaklı olduğunu sanmıyorum, 2020 ağustos 11.17 yaması ile de aynı hatayı birçok kişi almıştı.

Eğer router ile bağlanıyorsan modeme bağlan daha sonra tekrar Router'a bağlan. Ben böyle çözmüştüm. Modemi resetlemeyi de deneyebilirsin sorun internet kaynaklı.

Modemden bağlanıyorum. Arka planda oyunu güncelledi ama istemciyi açmadı.

Evet, ben de yaşıyorum şu anda aynı sorunu. Riot'a bilet yazıyorum.

Çok geç dönüyorlar.
Bu hafta nedense oyun sürekli çöküyor.

Olsun kostüm çıkarıyorlar.

Sorunun pek internet kaynaklı olduğunu sanmıyorum, 2020 Ağustos 11.17 yaması ile de aynı hatayı birçok kişi almıştı.

Bakalım ne yapacaklar.

11.17'de hotflix çıkarmışlardı patchten 1 saat sonra, bunda da herhalde öyle olacak.

11.17 çıkmayan yamayı gören gelecekten gelen şahıs. Kankam hextech onarım aracından yeniden güncelleyi seç, oyuna girdiğinde aynı hatayı alacaksın öyle kalsın oyun, arkada güncellemeyi yapacak. Büyük ihtimal bu zamana kadar LAN bütün yamaları indirecektir sabırla bekle, sonra yama bitince yani güncelleyince çıkıp yeniden gir. Ben böyle yaptım oldu diğerleri yalan bence.

Geri
Yukarı