LoL AFK cezası biter mi?

BaraNaCAr1

Decapat
Daha fazla  
LoL hesabımda en son 5 maç boyunca 5 dakika beklemiştim. Eğer bir daha AFK kalırsam galiba 10 dakika verecek. Sık sık elektrik gittiği için AFK kalabilirim. Acaba bu süreyi kısaltmanın bir yolu var mı?

LoL hesabımda en son 5 maç boyunca 5 dakika beklemiştim. Eğer bir daha AFK kalırsam galiba 10 dakika verecek. Sık sık elektrik gittiği için AFK kalabilirim. Acaba bu süreyi kısaltmanın bir yolu var mı?
Uzun süre AFK kalmamak. Çok maç oynayıp hiç AFK kalmazsan yavaşça cezalarda azalıyor.

Hayatımda bu kadar saçma bir şey duymadım. Son birkaç gündür elektrik kesintisi yaşıyorum. Ayrıca her an elektrik gidebilir diye oyuna da mı girmeyeyim?

Sık sık demedin mi? Eğer her girdiğin oyunda yiyorsan demek ki 10 dakikada bir gidiyor. Aleti bozacaksın. Anlamıyor musun hala?

Sık sık demedin mi? Eğer her girdiğin oyunda yiyorsan demek ki 10 dakikada bir gidiyor. Aleti bozacaksın. Anlamıyor musun hala?
Her girdiğim oyunda AFK kaldığımı söylemedim eskiden birkaç kez çıktığım için ban sürem 1 dakika civarı idi en son elektrik gidince 5 dakika oldu. Bir kez daha giderse 10 dakika olacak. Ayrıca laptop kullanıyorum bozulmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı