LoL Alt+Tab atılmıyor

Yusufbuyuk

Hectopat
Arkadaşlar LoL açıkken istemciyi kapatıp oynuyorum. Fakat masaüstünde hiçbir şey açık değilken Alt+Tab atamıyorum ve Alt+Esc yapamıyorum. Mesela masaüstünde internet tarayıcısı açık olunca Alt+Tab attığımda internet tarayıcısına gidiyor. O programı kapsamda alta alsam bile oyuna atıyor masaüstüne gidemiyorum. Driver falan güncel nasıl çözebilirim?
İstemciyi açsam da kapasam da sorun devam ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar LoL açıkken istemciyi kapatıp oynuyorum. Fakat masaüstünde hiçbir şey açık değilken Alt+Tab atamıyorum ve Alt+Esc yapamıyorum. Mesela masaüstünde internet tarayıcısı açık olunca Alt+Tab attığımda internet tarayıcısına gidiyor. O programı kapsamda alta alsam bile oyuna atıyor masaüstüne gidemiyorum. Driver falan güncel nasıl çözebilirim?
Daha önceden yapabiliyor muydun?

Arka planda açık uygulama yokken zaten ALT + Tab yaptığında geçiş yapmıyor ki bu mevzu zaten hep böyle değil miydi? Windows tuşu + D kombinasyonu ile masaüstüne geçiş yapabilirsin.

Sorun çozüldü mü? Ya da .özüm yolu bulabilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı