Çözüldü LoL alt tab gecikmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

rhylla

Hectopat
Güncellemeden sonra sadece LoL'de alt tap yaparken 1.5 saniye ekran siyah oluyor. Bekletiyor, 7 yıldır çerçevesiz oynuyorum. İlk defa başıma geliyor. Sabahtır forumlarda geziyorum. Yapmadığım şey kalmadı. En son Riot'a tıcket attım. Nasıl çözeriz bunu bilgisi olan paylaşabilir mi? :/

Çözüm
Her şeyi denedim sorun devam ediyor. Ticket cevap bekliyeceğim mecbur.

Pencere modunu değiş.

Çerçevesiz kullanmaktayım zaten hocam.

Ben bu sorunu masaüstü yenileme hızıyla oyun içi yenileme hızını eşitleyerek çözmüştüm. Hz ile FPS'i eşitleyin.

Aynı 144 Hz kullanıyorum ikisine de.

Hocam güncelleme ile kaynaklı olabilir oyunu sıfırdan kurun.

Yaptım gece fakat aynı :)
NVIDIA 466.11 güncellemesi ile sorun ortadan kalktı.
Konuyu takip edenler için paylaşıyorum. Sorun Ekran kartı güncellemesi sonrası yine devam etti. Çözümü riot ile çözdüm gelen çözüm mailini sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.
Güncellemeden sonra sadece LoL'de alt tap yaparken 1.5 saniye ekran siyah oluyor. Bekletiyor, 7 yıldır çerçevesiz oynuyorum. İlk defa başıma geliyor. Sabahtır forumlarda geziyorum. Yapmadığım şey kalmadı. En son Riot'a tıcket attım. Nasıl çözeriz bunu bilgisi olan paylaşabilir mi? :/
Valorant'ta da aynı durum başıma geliyordu, galiba çözümü yok hocam.

Her şeyi denedim sorun devam ediyor. Ticket cevap bekliyeceğim mecbur.

Pencere modunu değiş.

Çerçevesiz kullanmaktayım zaten hocam.

Ben bu sorunu masaüstü yenileme hızıyla oyun içi yenileme hızını eşitleyerek çözmüştüm. Hz ile FPS'i eşitleyin.

Aynı 144 Hz kullanıyorum ikisine de.

Hocam güncelleme ile kaynaklı olabilir oyunu sıfırdan kurun.

Yaptım gece fakat aynı :)
NVIDIA 466.11 güncellemesi ile sorun ortadan kalktı.
Konuyu takip edenler için paylaşıyorum. Sorun Ekran kartı güncellemesi sonrası yine devam etti. Çözümü riot ile çözdüm gelen çözüm mailini sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

Dosya Ekleri

• çözümsss.PNG
    çözümsss.PNG
    54,8 KB · Görüntüleme: 110
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı