Çözüldü LoL Alt Tab yapınca görüntü bozuluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

turannn001

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar LoL de oyunu çerçevesiz tam ekran mı ne özelliği var bilen arkadaşlar yanlışım varsa düzeltsin. O seçeneği seçtiğimde Alt+Tab yaptığımda ekran resimdeki hale geliyor tam ekran yapınca eski haline geliyor düzeliyor yani sebebini bilen var mı? Ayrıca sadece LoL de yaşıyorum bu sıkıntıyı.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-07-04 at 03.14.40.jpeg
    WhatsApp Image 2021-07-04 at 03.14.40.jpeg
    219,9 KB · Görüntüleme: 343
Çözüm
Arkadaşlar LoL de oyunu çerçevesiz tam ekran mı ne özelliği var bilen arkadaşlar yanlışım varsa düzeltsin. O seçeneği seçtiğimde Alt+Tab yaptığımda ekran resimdeki hale geliyor tam ekran yapınca eski haline geliyor düzeliyor yani sebebini bilen var mı? Ayrıca sadece LoL de yaşıyorum bu sıkıntıyı.

V-Sync ile ilgili olabilir mi?

bi kontrol edicem kardeşim sonucu yazarım teşekkürler.
Bazı yerlerde gördüm böyle demişler: Bazen sürücülerde sorun olabiliyor, uyum sorunu vs.

Kullandığınız sürümden önceki sürümleri kurmayı deneyin.
dediğin gibi olabilir ama eski sürümde de böyle bi sıkıntı vardı çok eskiye dönemem lazım galiba :D
kardeşim denemim ama maalesef bi çözüm olmadı.

Son düzenleme:
Çözüm
Hocam attığınız link benim CPU için uyumlu değil ama site üzerinden uygun sürümü yüklüyorum tekrar deneyeceğim buradan bilgi veririm tekrar.

Hocam ben size uygun olanı bulun diye o linki atmıştım. Tam olarak dikkat etmemişim CPU'nun ne olduğunu. Kusura bakmayın hocam😁

Geri
Yukarı