Lol Ani Ping Yükselmesi

Ne alakası var şimdi ?

Kablolu kullanman gerekiyor. Wi-Fi ile Gaming zıt şeyler. Birleşemezler. En azıdan şimdilik. Bir şekilde kablo çekmen gerek.
Alakası var ki yazdım.
Kablosuz bağlantının oyunlara olumsuz etkisi olması için sinyalin iletimi için gereken şartları sağlayamamak gerekir normal şartlarda hiç bir olumsuz etkisis söz konusu değildir.

Eskiden çok rahat oynuyordum bu sorun oyunun ortasında başladı ayrıca modemi kaç kere kapadım açtım reset attım birde her oyunda DDOS atacaklarını sanmıyorum format bile attım fakat düzelmedi başka bir sorun daha oldu. Bugün farkettim League Of Legends'ı bizim laptopa yükledim ve orda 60 ms sabit oynadım fakat ordada FPS sorun çıkardı laptopun dandikliğinden dolayı :D Adaptörde sorun olsa dicem onuda komuşunun PC'sinde denedim bizim nete bağlandım ondada sorun yok acaba sorun benim PC'de olabilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten pingi hep botlarda deniyorum :)

Oyunu oynamayı çok özledim ramazanda dahada güzel oluyor zaman geçiyor :)

Buyrun arkadaşlar buradada böyle normal mi bu ?
asd.png

Arkadaşlar daha demin oyuna girdim ve şöyle bir şey farkettim minyonlar benim yanımda değilken 60 ms sabit fakat minyonlar yanıma geldiğinde ve hareket ettiğinde ping fırlıyor paket kaybı gözükmüyor bundan hiçbir şey anlamadım ben :(

Son düzenleme:
Modem ile aranda sinyal yoğunlaştığında parazite sebep olacak telsiz telefon veya ekranlaması doğru/tam yapılmamış kablo, elekronik cihaz, vb. var ise soruna onlar sebep oluyor olabilir.

Ping yükselirken modeme sadece senin bilgisayarınon bağlı olduğundan ve arkaplanda download/upload olmadığından emin misiniz?

Telefonlar o sırada güncelleme için download yapıyor ise bu pingi yükseltir veya telefon wifi üzerinden Voip ile görüşme yapmak içi kullanılıyorsa, WhatsApp, vb ile ses, resim, vb. gönderiliyorsa/alınıyorsa bunlarda pingi yükseltir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı