LoL anlık FPS düşüşü

Bilgisayarın ısındığını için büyük ihtimal. Oyun içerisindeyken sıcaklarınizi kontrol edebilir misiniz? Bende de aynı durum oluyordu undervolt yaparak çözdüm. Tabi siz de sıcaklıktan kaynaklanan bir sorunda olmayabilir. Siz sıcaklarınizi kontrol edip tekrar buraya yazarsanız yardımcı oluruz.

Büyük ihtimalle oyun ayarlarınız en düşüktedir, o yüzden bunu es geçiyorum. Bilgisayarınızla ilgili hehangi bir sorunda aşağıya sisteminizi yazmanızı öneririm. Driverlarınız güncel midir? Oyun oynarken arkada başka bir uygulama var mı? Oyun istemciniz arkada açık mı, tassarruf modunda mı? Bu soruları yanıtlarsanız yardımcı olma ihtimalimiz olabilir.

şöyl
DirectX Tanı Aracı 2.09.2020 16_59_46.png
e sistem özelliklerin yolladım @Kaan67

Son düzenleme:
DirectX Tanı Aracı 2.09.2020 17_00_05.png

birde oyunun kurulu olduğu disk çok dolu ise arıyorum oyun c de c den kaldırıp d ye kur yine

fişe takıp oynadığında bir sıkıntı oluyor mu?
oluyor
Bilgisayarın ısındığını için büyük ihtimal. Oyun içerisindeyken sıcaklarınizi kontrol edebilir misiniz? Bende de aynı durum oluyordu undervolt yaparak çözdüm. Tabi siz de sıcaklıktan kaynaklanan bir sorunda olmayabilir. Siz sıcaklarınizi kontrol edip tekrar buraya yazarsanız yardımcı oluruz.
aynen bilgisyara oyun esnasında fanlar deli gibi dönüyor önceden olmuyordu bir anda başladı

Yeni konular

Geri
Yukarı