Çözüldü LoL ara sezonda takdir seviyem yükselirse ödül alabilir miyim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Proteus

Decapat
Daha fazla  
LoL'de sezonun bitmesine 2 3 hafta kala URF maçında bana toxiclik yapıp küfreden 3 preye "ben Win almaya mı giriyorum eğlenmeye giriyorum a**k*duklarım" dedim diye ban yedim (şaka gibi gerçekten ticket attım ama tabii ki haksız gördüler inceleme var mı yok mu bilmiyorum o msja bakıyorlar sadece) ama chat banı yedim 3 günlük ve bandan dolayı takdir seviyem sıfırlandı, dolayısıyla sezon ödüllerini alamadım. Ara sezonda 2. takdir seviyesine çıkarsam ödülleri alma gibi bir ihtimalim var mı?

Çözüm
14 Kasım'a kadar takdir seviyenizi tekrar 5 yaptıysanız ödülü almaya hak kazanırsınız. Ödül alabilmek için takdir seviyesinin en az 2 olması gerekiyor. Diğer gereksinimler için durum farklı olabilir.

Son gün 14 Kasım'dı ve bu güne kadar nasıl bitirdiğiniz önemli. Ara sezonda 2'nci değil 5'nci takdir seviyesine de çıkmış olsanız ara sezonda kasılan dereceler ve takdir seviyeleri için herhangi bir ödül alamazsınız.
14 Kasım'a kadar takdir seviyenizi tekrar 5 yaptıysanız ödülü almaya hak kazanırsınız. Ödül alabilmek için takdir seviyesinin en az 2 olması gerekiyor. Diğer gereksinimler için durum farklı olabilir.

Son gün 14 Kasım'dı ve bu güne kadar nasıl bitirdiğiniz önemli. Ara sezonda 2'nci değil 5'nci takdir seviyesine de çıkmış olsanız ara sezonda kasılan dereceler ve takdir seviyeleri için herhangi bir ödül alamazsınız.

Çözüm
14 Kasım'a kadar takdir seviyenizi tekrar 5 yaptıysanız ödülü almaya hak kazanırsınız. Son gün 14 Kasım'dı ve bu güne kadar nasıl bitirdiğiniz önemli. Ara sezonda kasılan dereceler ve takdir seviyeleri için herhangi bir ödül verilmiyor.

Anladım teşekkür ederim konu kapanabilir öyleyse.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı