Çözüldü LoL, arkadaş listesi gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

pmetheus

Hectopat
Yer
41°18'14.1"N 81°54'06.1"W
Daha fazla  
LoL EU West'de bir hesap açtım ve birkaç arkadaş ekledim ancak şu anda hiçbir şekilde arkadaş listesi açılmıyor. Yükleniyor da kalıyor.

Ekran Görüntüsü (941).png

Çözüm
Bende de var aynı sorun, çözümü bulan yok mu?

LoL istemcisinin sağ altındaki böcek işaretine basıp Riot'a hatayı bildirin. Ben kendi kendime düzelttim cevap gelmeden Riot'tan. Görev yöneticisinden LoL çalışırken LoL sekmeleri var onlardan bazılarını kapattım sürekli. Kendi kendine düzeldi.
Kısacası LoL kısayoluna tıklayınca hem TR versiyonu hem EU West versiyonu aynı anda açılıyor olabilir. Görevi durdurup düzeltebilirsiniz belki deneyin yani.
Bende de var aynı sorun, çözümü bulan yok mu?

LoL istemcisinin sağ altındaki böcek işaretine basıp Riot'a hatayı bildirin. Ben kendi kendime düzelttim cevap gelmeden Riot'tan. Görev yöneticisinden LoL çalışırken LoL sekmeleri var onlardan bazılarını kapattım sürekli. Kendi kendine düzeldi.
Kısacası LoL kısayoluna tıklayınca hem TR versiyonu hem EU West versiyonu aynı anda açılıyor olabilir. Görevi durdurup düzeltebilirsiniz belki deneyin yani.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı