LoL attack tuşunu sol tuşa atama

• Konuyu başlatan m47
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 10B

m47

Kilopat
Merhabalar, sorum şu; LoL'e yeni başladım ve saldırı tuşu sağ Click. Ben sola alışığım ve sağ Click elimi yoruyor. Bunu sol Click'e almanın bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlarda tuş ataması yapılan yerin en altında var ancak yürümek için sağ click şart. Sol clickle saldırı yaparsınız sağ ile yürürsünüz.

1616841164341.png

Sanırım şu ayar ama sol Click seç diyorum hala "boş" yazıyor.
Shift'e basılı tutup sol Click yaptım böyle oldu Shift'e basmama gerek var mı saldırı için.

1616841277835.png

Hocam en altta bir seçenek var. Onu aktif edince oluyor.

Hocam onu yapınca haritada yı sol tık ile izlerken konumu değiştiriyor bir de bazı Hero'ların ultisini atarken sorun yapıyor onu nasıl engelleyebilirim? Ben sadece sol tık ile hareket etmeden saldırı yapmasını istiyorum.

Hocam onu yapınca haritada yı sol tık ile izlerken konumu değiştiriyor bir de bazı Hero'ların ultisini atarken sorun yapıyor onu nasıl engelleyebilirim? Ben sadece sol tık ile hareket etmeden saldırı yapmasını istiyorum.
O kadarını hatırlamıyorum artık. Ayarlardan saldırı ve hareket kontrollerini düzenlemelisiniz.

O kadarını hatırlamıyorum artık. Ayarlardan saldırı ve hareket kontrollerini düzenlemelisiniz.

Oyun ayarlarını altını üstüne getirdim yani bu kadar basit bir şeyi oyuna yeni başlayan ben düşünmüş olamam çok gıcık ama gene de birkaç ayar yaptım.

Geri
Yukarı