LoL ban sistemi nasıl çalışıyor?

Ratonelu00

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: GTX 1660 SUPER
İşlemci: RYZEN 7 2700X
Ram: 16 GB (8*2) 3200 MHZ
Anakart: ASUS PRİME B450M-K
Depolama: 480 GB SSD-500 GB HDD
Bundan 3-4 sene önce 14 gün ban yemiştim. Şimdi bir daha ban yersem perma mı yiyeceğim yoksa 3-4 sene geçtiği için sıfırlanma durumu var mı 14 gün banın?

Takdir seviyen en az 2. seviye ise mute yersin veya 14 gün ban, takdir seviyende 0'a düşüp kilitlenmiş olur, zamanla da kilidi açıp tekrar yükseltebilirsin takdir seviyesini.

Takdir seviyen en az 2. seviye ise mute yersin veya 14 gün ban, takdir seviyende 0'a düşüp kilitlenmiş olur, zamanla da kilidi açıp tekrar yükseltebilirsin takdir seviyesini.

Şu an 4. seviye.

Perma ban yiyen hiç görmedim ana, bacı, Allah, kitap demeden sövenlere bile 14 gün atıyorlar.

Son maçımda hiç küfür etmedim ona rağmen 2 kişi repleyeceğini söyledi bir şey olur mu?

Şu an 4. seviye.

Son maçımda hiç küfür etmedim ona rağmen 2 kişi repleyeceğini söyledi bir şey olur mu?
Allaha manevi değerlere sövenler bile yemiyor maçta küfür ediyorum repleseler de yemiyorum sıkıntı olmaz.

Allah'a manevi değerlere sövenler bile yemiyor maçta küfür ediyorum repleseler de yemiyorum sıkıntı olmaz.

O da doğru aslında din, ırk gibi şeylere çok fazla söven var adamlar ismini bile neler neler yapıyor banlanmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı