LoL rank sistemi nasıl çalışıyor?

Feaxy

Hectopat
Öncelikle merhaba, yaklaşık 2-3 yıldır LoL oynuyorum. Normalde ara vermiştim fakat tekrar başlayayım dedim. Yan hesap açtım ve 30 level yapıp ranked girmeyi düşünüyorum. Bu rank sistemini hala anlayamadığım için bir sorayım diyorum. 10 maçdan 8w/2l yapsam sizce hangi ranka atar? Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artık 5 maç oynuyorsun, 5 maçı kazanırsan Silver 1'e falan atıyor, winraten yüksek olursa 2 lig birden atlayabiliyorsun. Şahsen ben %72wr ile Gold 4'den Gold 2'ye atlamıştım.

Öncelikle merhaba, yaklaşık 2-3 yıldır LoL oynuyorum. Normalde ara vermiştim fakat tekrar başlayayım dedim. Yan hesap açtım ve 30 level yapıp ranked girmeyi düşünüyorum. Bu rank sistemini hala anlayamadığım için bir sorayım diyorum. 10 maçdan 8w/2l yapsam sizce hangi ranka atar? Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.

Oyundaki performansınız ve mmr bağlı olarak yerleştirir. Genelde fresh hesaplarda smufseniz Gold-plat atıyor.

Artık 5 maç oynuyorsun, 5 maçı kazanırsan Silver 1'e falan atıyor, winraten yüksek olursa 2 lig birden atlayabiliyorsun. Şahsen ben %72wr ile Gold 4'ten Gold 2'ye atlamıştım.

Hocam bende öyle çok iyi bir oyuncu değilim. Şu an ana hesapta Gold 4'üm yan hesap açıp oynamak istedim bakalım hangi ranka atacak cevaplarınız için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı