LoL basit mid Hero önerisi

Hocam biraz garip gelebilir ama o zaman Jax mid oynayabilirsiniz. Genellikle karşıya dövüşçü geleceği için her türlü kazanırsınız lanenizi. Elmas eloda yapmışlığım var bayağı işe yarıyor:D.

Yok hocam ben yaparsam Allah'ın bronz elo Teemo midi karşıma çıkar yine harcarlar beni. Geçen sıf farklı jg oynayayım derken karşıya lilia geldi. Bronz eloda lilia ne ayak be kardeşim.

Farklı Jungle oynamak derken hangi karakter hocam?

Lillia. Ban derdi de yok mis demiştim karşıya Lillia main geldi. Bronzda. TR server hem de.

Sağolun hocam bunların yanında analizlerini de izliyorum.

Akali kolay diye kim dedi? En zor mid heroları listesi yapsak ilk 10'a girer.

Yok hocam ben yaparsam Allah'ın bronz elo Teemo midi karşıma çıkar yine harcarlar beni. Geçen sıf farklı jg oynayayım derken karşıya lilia geldi. Bronz eloda lilia ne ayak be kardeşim.
Lol çok fazla değişkene bağlı bir oyun kendi takımına ve rakibe göre seçim yapmalısın, ayrıca eloya göre oyun tarzın olmalı sen bronz da ormancıyı dinleyen 4 takım üyesi ve tam zamanında harita görevi yapan bir takım gördün mü? Bronz elo da all chati kapat en iyi oynadığın şampiyonu al ve taşı başka çaresi yok hiçbir şey bilmiyorsan brand al takım savaşında r ye bas sonra sigara yak hayırlı olsun 3k damage yedi karşı takım

Lol çok fazla değişkene bağlı bir oyun kendi takımına ve rakibe göre seçim yapmalısın, ayrıca eloya göre oyun tarzın olmalı sen bronz da ormancıyı dinleyen 4 takım üyesi ve tam zamanında harita görevi yapan bir takım gördün mü? Bronz elo da all chati kapat en iyi oynadığın şampiyonu al ve taşı başka çaresi yok hiçbir şey bilmiyorsan brand al takım savaşında r ye bas sonra sigara yak hayırlı olsun 3k damage yedi karşı takım

Kimse kimseyi dinlemesin zaten. Takımdan biri taşısın yetiyor.

Bence Yone gayet güçlü. Yetenekleri de aman aman zor değil. Yasuo'dan net güçlü. Kalkanı, E'si ileri gidip geri gelme gibi pek çok akıl oyunları yapma imkanı sağlıyor.

Geri
Yukarı