Çözüldü LoL Bedava RP Virüsü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yusuf Söylemez

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün yine biraz LoL oynuyordum. Birisinden bedava 975RP(Gerçek parayla alınan oyun birimi) diye mesaj geldi. Hadi oradan dedim ama yanlışlıkla tıkladım. Ve virüsler bilgisayarıma doluştu. "Kaspersky" yükledim tarattım bulamadı. "Malwarebytes Anti-Malware" indirdim baya bişeyler buldu ama yine de düzelmedi. Ne yapmam gerekiyor.

Yok mu bilgisi olan ?

Düzelmeyen nedir ?

Downloads - SurfRight bu adresten Hitman Pro indirip, uygulamayı çalıştırın. Taratmadan önce options(settings) dan, lisans kısmına girip 30 günlük deneme sürümünü aktif edin.
Ardından tarama yapıp bulduklarını silin.
C:\ProgramData\HitmanPro\Logs Dizinindeki log dosyasını buraya ekleyin.

Regedit olaylı bir şey. Adw-Cleaner öneririm, ardından normal bir anti-virus programıyla tararsın düzelir. Olmadı format. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. Direk format attım. Bir daha asla bilgisayarı antivirüssüz kullanmam.

Ah şu veletler. Bu tipler genelde Facebook beğenme hilesi vs. yapıp gram takılmayacak tiplerdir. Adw-Cleaner sürekli yanımda bulunur kardeşimin nereye girdiği belli olmuyor sende D: sürücüne Adw-Cleaner kopyası oluştur nerde lazım olacagı belli olmuyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı