LoL bekleme ekranında kararıp kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

brkdms

Decapat
Merhabalar, size en baştan sorunumu anlatayım. Günlerdir "d3d9.dll" hatası alıyordum Technopat forumunda bu sorunumu paylaştım çok sağ olsun yöneticiler yardım etti ve d3d9.dll hatası almamaya başladım, sorunum çözüldü. Daha sonra dün bu hatadan sonra belki LoL zarar görmüştür bir kaldırıp kursam fena olmaz diyerekten kaldırdım, tekrar kurdum. Oyunda şampiyon seçim ekranı bittiğinde bekleme ekranı gelmesi gerekiyor. Pencere açılıyor, siyah ekran oluyor, 15-20 saniye kadar bekletiyor, siyah ekranda ve kapanıyor. Yeniden bağlan yazısı geliyor, bağlanmak istediğimde yine aynı şey oluyor. Hextech onarım aracı ile tekrar güncelleme yapmaya zorladım, değişiklik olmadı. Tekrar oyunu kur yaptım, değişiklik olmadı. Kendim tekrar kaldırıp kurdum yine değişiklik olmadı. Bunun, bu hatanın kaynağı ne olabilir? Adobe Air'i kendi sitesinden yeni indirdim. Adobe Flash Player güncel. Onun dışında ne yapmam gerek bilmiyorum. Ek olarak NVIDIA Experience uygulamasına girmek istediğimde bir sorun oluştu diyerek uygulama kapanıyor. Acaba ekran kartım mı sorunlu dedim ve LoL için olan tüm NVIDIA ayarlarını değiştirerek Intel'e yönlendirdim belki Intel ile açar dedim fakat olmadı. Çözümlerinizi bekliyorum. Dilerseniz Riot'a attığım hextech hata raporlarını da size atabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı