LoL bir daha oynanamayacak şekilde nasıl bozulur?

eLoWnéR

Hectopat
Merhaba şimdi şöyle bir sorunum var. Biraz gülebilirsiniz ama ciddi bir şekilde yazıyorum bunu. Eşim eskiden çok oyun bağımlısıydı sonradan bırakmıştı. Şimdi yeni yeni yine başladı. Henüz tam başlamamışken oynadığı oyun League of Legends, LoL diye söyleniyor sanırım. Bu oyunu nasıl bozabilirim yani bir şey yapayım oyunu silip yüklese vs. açılmasın. Bir şey olsun. Hata versin de bıraksın. Hiç uğraşmaz öyle şeylerle. Yardımcı olursanız sevinirim. Bilgisayar Windows 10.

Merhaba şimdi şöyle bir sorunum var. Biraz gülebilirsiniz ama ciddi bir şekilde yazıyorum bunu. Eşim eskiden çok oyun bağımlısıydı sonradan bırakmıştı. Şimdi yeni yeni yine başladı. Henüz tam başlamamışken oynadığı oyun League of Legends, LoL diye söyleniyor sanırım. Bu oyunu nasıl bozabilirim yani bir şey yapayım oyunu silip yüklese vs. açılmasın. Bir şey olsun. Hata versin de bıraksın. Hiç uğraşmaz öyle şeylerle. Yardımcı olursanız sevinirim. Bilgisayar Windows 10.

Hocam aranızı bozmak istemiyorum ancak host dosyasından LoL ve Riot sitelerine girmesini engelleyebilirsiniz. Ondan önce de LoL ile ilgili bütün dosyaları veya direk oyunu kaldırabilrisiniz.

services.msc'den Riot'la alakalı olan hizmetleri durdurabilirsiniz. Fakat çözümün bu olması cidden iyi değil. Eşinizle konuşarak bazı şeyleri daha rahat aşabilirsiniz diye düşünüyorum. Hem kendisine hemde size vakit ayırabileceği bir zaman çizelgesi çizebilirsiniz.

Bence sizde öğrenin beraber oynayın, eğlenceli olabilir :) Pc'yi bozarsınız gider telefondan oynar. Ayda bir kaç kez telefondan mobile legends (lol benzeri) isimli oyunu oynarız eşimle. Onun harici haftasonu çocukları uyuttuktan sonra 2 kolla oynanabilen Xbox oyunları da oynarız. Kafa dağıtabiliyor.

Olur da oyuna girememesi için yaptığınız bu davranışı ileride öğrenirse büyük bir güven sorunu yaşarsınız. Bence buna değmez. Hele ki eğlencesi bir tek oysa hiç değmez.

İletişim ile çözülemeyecek bir konu değil ama işinize karışmayalım.
3.part yazılım ile oyuna girin anakarttan banlansın.
Öbür arkadaşların yazdıkları ticket yoluyla yönlendirilerek bulunabilecek şeyler.

Geri
Yukarı