LoL birleştirilen kostüm kristallerinden direkt kostüm açıldı

SabriKeser

Hectopat
Yer
Aksaray
Daha fazla  
Kardeşimin hesabında 3 defa kostüm kristalleri birleştirdik ve 2 tanesi turuncu öz harcanmadan eklendi. Kendi hesabımda da denedim ama olmadı. 3 kristal de destansı olunca mı böyle oluyor?

Yanlış bilgi
Kardeşimin hesabında 3 defa kostüm kristalleri birleştirdik ve 2 tanesi turuncu öz harcanmadan eklendi. Kendi hesabımda da denedim ama olmadı. 3 kristal de destansı olunca mı böyle oluyor?
Oyuna yeni başladınız sanırım. 3 tane kostüm kristali birleştirince "herhangi bir düzeyde" kalıcı kostüm çıkıyor. Sıradan da çıkabilir, ihtişamlı da. Şans meselesi. Turuncu öz vs. vermiyor.

Bildiğim kadarıyla birleştirdiğin 3 kristal skini sonrası her zaman kalıcı skin vermesi lazım. Öyle hatırlıyorum uzun süredir yapmıyorum ama.

3 kristal birleştirince aldığın kıyafet direkt eklenir ama eğer sende o şampiyon yoksa envanterinde kalır, şampiyonunu aldıktan sonra ekleyebilirsin.
Oyuna yeni başladınız sanırım. 3 tane kostüm kristali birleştirince "herhangi bir düzeyde" kalıcı kostüm çıkıyor. Sıradan da çıkabilir, ihtişamlı da. Şans meselesi. Turuncu öz vs. vermiyor.
Bildiğim kadarıyla birleştirdiğin 3 kristal skini sonrası her zaman kalıcı skin vermesi lazım. Öyle hatırlıyorum uzun süredir yapmıyorum ama.
Hayır demek istediğim 3 tanesinden 2 tanesi direkt envanterime geldi. Turuncu öz harcamadım.

Yani 3 tane kristali de kalıcı yapmaya çalıştınız ve sadece birinden mi turuncu öz aldı? Ya görsel bir bug ya da direkt bug.
Yani koyduğunuz 3 kostüm kristalinin ikisi geri ganimete mi eklendi?
Hayır şöyle, normal şekilde 3 kristali birleştirdim. Bana 1 kristal vermesi gereken yerde bana kalıcı olarak verdi skinleri. Envanterimdeler şu an. Hatta antrenman modunda o skinler ile oynadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı