LoL kostüm önerisi

EyMANta10

Hectopat
Yardımsever bir arkadaş sayesinde 9200RP elime geçti. Şu an mid ve Jungle mainliyorum ve en çok oynadığım şampiyonlar Katarina, Nunu ve Willump, Kayn ve Zoe. Hangi şampiyonun hangi kostümünü almalıyım? Ya da başka önerdiğiniz kostüm vb şeyler var mı?

Git sandık aç tek kostüme 1350 RP vereceğine 10 sandığa 1350 RP ver. Zaten 9200 RP'ye aşırı fazla sandık açarsın elinde sonunda oynadığın şampiyonlara kostüm çıkar.

Katılıyorum, sandık açmak daha mantıklı geliyor bu durumda. Birleştirirsin ya da doğrudan turuncu öz ile alırsın Hextech'teki kostümleri ve muhtemelen kazanacağın şeyler de 9200 RP değerini geçer. Sandık açmak illaki kâr ettiriyor.

Savaş kraliçesi Katarina renkler efektler olsun çok güzel skin, yoksa almanı öneririm.

Teşekkürler hocam aldım.

Git sandık aç tek kostüme 1350 RP vereceğine 10 sandığa 1350 RP ver. Zaten 9200 RP'ye aşırı fazla sandık açarsın elinde sonunda oynadığın şampiyonlara kostüm çıkar.

Geri kalan RP'nin büyük birçoğunluğu ile de dediğinizi yapacağım. Öneriler için teşekkürler.

Yardımsever bir arkadaş sayesinde 9200RP elime geçti. Şu an mid ve Jungle mainliyorum ve en çok oynadığım şampiyonlar Katarina, Nunu ve Willump, Kayn ve Zoe. Hangi şampiyonun hangi kostümünü almalıyım? Ya da başka önerdiğiniz kostüm vb şeyler var mı?
Hocam ayıptır sorması bu RP'yi kim niye verdi?

Küre falan alın hocam bence ama illa skin alacaksanız Kayn için Nightbringer Kayn'ya da Odyssey Kayn önerebilirim türkçeleri aklıma gelmedi hocam kusura bakmayın yabancı sitelerden baktım.

Kasa falan alma hocam. Battle Pass tarzı satılan karttan al daha fazla kâr edersin.
Aklıma gelmişti ama oyuna fazla vakit ayıramadığımdan kartın çöpe gitmesinden korkuyorum.

Hocam ayıptır sorması bu RP'yi kim niye verdi?

Hocam oyundan tanıştığım biri yabancı olan 3 kişiyle aramızda bir turnuva yaptık ve kazandım ve bu yabancı olan arkadaş da sanki sakız parasıymış gibi 9200RP verdi hala şaşkınım.

Küre falan alın hocam bence ama illa skin alacaksanız Kayn için nightbringer Kayn'ya da Odyssey Kayn önerebilirim türkçeleri aklıma gelmedi hocam kusura bakmayın yabancı sitelerden baktım.

Buna da RP ayırmaya çalışacağım teşekkürler.

Geri
Yukarı