LoL bozuk şampiyonlar

Yüksek eloda morde alan falan yok. Morde güçlü falanda değil.

Ya illa bana kanıtlatacaksın
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu adamların karşısına gelen kişiler özellikle taowb genelde garanti sıralamaya girmiş kişiler oluyor. Oynanış ile alakalı değil mordecasierin bozukluğuyla alakalı. Bu videoların bazılarında bu adamlar mordecasierin çok güçlü olduğunu söylüyorlar.
Level farkı sadece 1 ve ikisindede 1 item var + vlad bu kadar dayanıksız bir çar değil leveli 11 olmasına rağmen. Morde sadece düz vuruş + pasif ile vladı kesecek.

Kaos ile dengeyi sağlamaya çalışıyorlar. En net açıklaması bu olur herhalde.

Tek yemek istemiyorsan düşük eloda adc oynamamalısın.

Ne kadar lol oynadın bilmiyorum fakat oyunda durdurulamaz şampiyonlar diye bir şey yok. Bir tek ilk çıktıklarında çok OP şampiyonlar oluyor bazen fakat sonra hızlı nerf yiyorlar. Şuan şu karakter ne olursa olsun ölmez dediğim bir karakter yok. Bozuk dan kastınız ne anlamadım.
Kanka Öyle feedleme falan olayı yok, adamla skorlarımız aynı, Farmda 2 kat öndeyim ve beni ağır üstünlükle yeniyorsa burada bir sıkıntı vardır.

Kanka Öyle feedleme falan olayı yok, adamla skorlarımız aynı, Farmda 2 kat öndeyim ve beni ağır üstünlükle yeniyorsa burada bir sıkıntı vardır.
Her şampiyonun güçlü olduğu evreler farklı. Sadece eşya olarak bakmak yanlış. Şampiyonun yetenekleri, pasifleri ve bekleme süreleri önemli.
Mesela üst koridor Tryndamere oyuncularının 2. Seviye avantajını bilmeyen/ön göremeyen oyuncular genelde skor verir 😇

Geri
Yukarı