LoL bozuk şampiyonlar

5 senelik League of Legends oyuncusuyum. Evet, fazla uzun bir zaman olduğunu düşünmüyorum fakat özellikle S10'dan sonra çoğu şampiyon ( ad carry olmamasına rağmen) tank falan dinlemeden teklemeye başladı. Buna şöyle örnek vereyim üst koridorda Garen oynuyordum, karşımdaki ırelia'ya üstülük kurdum, minyonda 12 killde 3 fark vardı eşya olarak da klasik Garen itemleri (savaşçı çizmesi alazcevher hançer) rakip ırelia 2 tane hançer 1 doran 's Blade ile fışt fışt kesti beni! Ben bahsettiğim bu tekleme olayını en fazla mid Hero'larında görsem de çoğu çar böyle ve dengelenmiyor. Bunlara karşı ne yapabilirm?

Dostum bunun tek cevabı şu: Oyun firmaları veya oyun düzenleyicileri oyun içerisindeki bazı içerikleri veya karakterleri bozuk yapmak zorunda. Konu hakkında bu videoyu izlemenizi öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kimse feedlemiyor. Bir top lane oyuncusu olarak hiçbir Nasus'tan şu ana kadar qsundan tek yemedim. LoL'de bozuk şampiyon yok diyen biri bozuk şampiyon oynuyordur, sen millete ez yazmaya devam edebilirsin.

5 senelik LoL oyuncusu olup 3 kill 12 minyon Garen'iken nasıl tek hançerli Irelia'ya fış fış kesildin benim aklım almadı açıkçası. Sorun sende dostum maalesef, kitlet konuyu. op.gg ekranını atar mısın maçı indirip izleyeceğim, çok dikkatimi çekti.

5 senelik LoL oyuncusu olup 3 kill 12 minyon Garen'iken nasıl tek hançerli Irelia'ya fış fış kesildin benim aklım almadı açıkçası
Şok oldum bende
Dostum bunun tek cevabı şu: Oyun firmaları veya oyun düzenleyicileri oyun içerisindeki bazı içerikleri veya karakterleri bozuk yapmak zorunda. Konu hakkında bu videoyu izlemenizi öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Haklısın aslında

LoL'ün doğası bu bazıları oynanmayacak derecede kötüyken bazıları çok güçlü olur bu senelerdir böyle hangi MOBA'yı oynarsan böyledir... Ben senelerdir oynarım Ahri'nin metaya girdiğini daha yeni gördüm öncedende S5'te falan oynanırdı Pro arenada ama bu kadar kırık değildi şu an fazla güçlü Ahri.

Aslında oyunun güzelliği bu çoğu oyun kartopuna neden olup öndeki şampiyonun oyunu taşımasıyla sonuçlanıyor, ama irelia eğer pasifini biriktirip sizle takasa girdiyse gerçekten bayağı bir bozuk şampiyon haline gelebiliyor senelerdir better nerf irelia lafını boşa söylemiyor insanlar. Onun haricinde beni rahatsız eden şey aşırı tank olmasına rağmen aşırı fazla damage atan herolar ( Naut, Mundo, Voli vs). Kendi fikrim bozuk olarak Gwen, Samira, İrelia ve Yone. Olay arkadaşların dediği gibi ölmemesi değil diğerlerine göre haddinden fazla güçlü olmaları.

Son düzenleme:
Bozuk cardan ziyade matchup olayı bence.
Adc mainim, şu sıralar aery xayah fazla güçlü. Aynı şekilde lucian namı ikilisi absürt vuruyor, keza hibrit build kaisa... Meta neyi gösteriyor ise onları oynamakta fayda var yoksa maç kazanmak zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı