LoL çöküyor

Critness

Megapat
Makaleler
4
Yer
Osmaniye/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bugün akşam oyuna girdim, 2 defa çöktü. Daha önce de çökmüştü ama logların yerini bilmiyordum. Nasıl çözerim sorunu?
Xeon E5440.
HD 7770.
8 GB DDR2 RAM.
İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle aşağıdaki siteden Adrenalin 21.5.2 Recommended (WHQL) sürümlü sürücüyü indirin. Daha sonra DDU ile eski grafik birimi sürücünüzü kaldırın ve sistem yeniden başladığında indirmiş olduğunuz bu sürücüyü kurun. DDU kullanım rehberi de aşağıda yer almaktadır.

Sorunun devamı halinde buna ek olarak Hextech Onarım Aracı'nı kullanabilirsiniz. Sorun çözülürse bildirmeyi unutmayın.

Muhtemel ama tamamen emin olmadığımdan dolayı Hextech'i de yaptırıyorum. Sorun çözülürse belirtin kâfi.
Ekran kartı sürücüsü olarak 21.5.2 yok, 21.5.1 var en son.
Ekran Alıntısı.PNG

Ekleme:Sonradan buldum sürücüyü, yüklüyorum.
Ekleme2:Şuanlık bir sorun yok gibi duruyor.
Güncelleme: LOL'de henüz bir sorun göremedim henüz ama Valorant'ta oynarken "Ekran kartı sürücüsü çöktü." Hatası aldım. Valorant'ın loglarına nereden ulaşabilirim?
@Enes3078

Son düzenleme:
Valorant kendisi arızalı bir oyun. LoL'ün çökme sorunu giderildiğine göre bu konu çözülmüştür. Dilerseniz Valorant'ın çökmesi durumunu ekibe ticket atarak bildirebilirsiniz zira kendileri sizden log istiyor ve ona göre çözüm önerisinde bulunuyor. Kolay gelsin.

Güncelleme:Oyun bugün yine çöktü, LOL'den bahsediyorum. GPU hızı 850, VRAM hızı 900 ve güç kontrölü %20 idi.
Logs
Güncelleme:Yeniden aynı sorun oluştu.
@Enes3078

Geri
Yukarı