LoL çok zor ve karışık geliyor

Renster

Decapat
Daha fazla  
Oyunun eğitimini o kadar kötü yapmışlar ki hiçbir şey anlamadım. Bir el gireyim dedim belki oynaya oynaya öğrenirim. Daha da karışık geldi. Marketten ne alacağımı bilmiyorum, karakterin özelliğinin ne işe yaradığını bilmiyorum. Nasıl öğrenebilirim bu oyunu? Oynamak istiyorum. Çok sardığını söylüyorlar.

YouTuber'ların videosunu izleyebilirsin. Başlangıçta karışık gelir, sonradan oynaya oynaya alışırsın. Oyuna alışma süreci bir tık zor. Bir ay gibi sürede oyunu öğrenirsin, sonrasında pratik yapa yapa oyunculuğunu geliştireceksin.

Oyunu 2016 - 15.07.2023 tarihleri arasında oynadım ve bu süre zarfında daha öğrenmediğim şeyler gördüm. Yani biraz öğrenmesi uğraştırıcı. Tarih belirtmemin nedeni oyunu bırakmış olmam. Sana tavsiyem oyuna başlamaman. Çünkü oyun dengesiz bir ayarı yok. Ayrıca topluluğu çöp. Bir artısı full Türkçe olması oyunun başka bir artısı yok. Ha öğrenirim benim 4 tane de oynayan arkadaşım var beraber dalgasına oynarız dersen orasına bir şey diyemem.

Oyunun eğitimini o kadar kötü yapmışlar ki hiçbir şey anlamadım. Bir el gireyim dedim belki oynaya oynaya öğrenirim. Daha da karışık geldi. Marketten ne alacağımı bilmiyorum, karakterin özelliğinin ne işe yaradığını bilmiyorum. Nasıl öğrenebilirim bu oyunu? Oynamak istiyorum. Çok sardığını söylüyorlar.

LoL'e başlamanızı tavsiye etmem fakat her karakterin kendine ait özellikleri mevcut bu özellikler mana adı verilen güç ile kullanılıyor market ise karakterin daha yüksek hasar vurması tank görevi görmesi için oyun mantığı mid üst, alt koridor lane Jungle olarak ayrılıyor bazı karakterler başlangıc seviyesi oyuncular için.
1. Xin Zhao.
2. Darius.
3. Fiora.
4. Amumu.
5. Morgana.
6. Olaf.
7. Miss Fortune.

Dosya Ekleri

• 1692298139583.png
    1692298139583.png
    1,6 MB · Görüntüleme: 17
Lol'ü bilen arkadaşınız varsa onunla oynayarak başlayın. Yoksa solo şekilde öğrenmesi çok zor ve sabır istiyor. Tabi bir de her maç değerlerinize sövenler olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı