LoL "Could not Initialize Graphics Device" hatası

917382

Hectopat
Daha fazla  
Bir arkadaşım bu sorunu yaşıyor. TR sunucusunda herhangi bir sorun yaşamıyor ancak EUW sunucusunda seçim ekranı bitince oyun gelmiyor. Oyun yerine ekteki uyarıyı alıyor. Ben de sürücü güncelle, istemciden tam onarım başlat gibi olası çözüm yollarını sundum ancak işe yaramamış. Çözümü bilen varsa yazabilir mi?

IMG_20210328_174740.jpg

Ekran kartı başlatılamadı ne demek yav.
Bir arkadaşım bu sorunu yaşıyor. TR sunucusunda herhangi bir sorun yaşamıyor ancak EUW sunucusunda seçim ekranı bitince oyun gelmiyor. Oyun yerine ekteki uyarıyı alıyor. Ben de sürücü güncelle, istemciden tam onarım başlat gibi olası çözüm yollarını sundum ancak işe yaramamış. Çözümü bilen varsa yazabilir mi?

Eki Görüntüle 953631

DDU ile silip tekrar yüklemeyi denedinizmi sürücüleri?

Olmadı ise klasik yöntem oyunu sil tekrar yükle üşenmezsen.

'Grafik sistemi başlatılamıyor' ile karşılaştığınızda çalıştırmayı denediğiniz oyun ne olursa olsun, aşağıdaki düzeltmeler mutlaka çözecektir:

-Grafik sürücülerinizi güncelleyin
-Windows Güncellemelerini Çalıştırın
-Oyununuzu uyumluluk modunda çalıştırın
-Ekranınızın çözünürlüğünü değiştirin
-DirectX'i manuel olarak kurun

Kaynak = [FIXED] Could not initialize graphics system on Windows 10 computer

Ekran kartı başlatılamadı ne demek yav.

DDU ile silip tekrar yüklemeyi denedinizmi sürücüleri?

Olmadı ise klasik yöntem oyunu sil tekrar yükle üşenmezsen.
Cidden ekran kartı sürücüsü başlatılamadı dese anlayacağım.

Aynı sorun bende de var.

Çözümü bulursan bana da yazar mısın?

Eki Görüntüle 953631
Sorunu çözdün mü?

Geri
Yukarı