The Walking Dead "Could not initialize Direct3D" hatası

Emre_12

Kilopat
Daha fazla  
The Walking Dead'i yükledim. Ayarlardan çözünürlüğü 4K yapınca birden oyundan attı. Tekrar girmeye çalışınca da bu hatayı veriyor. Silip tekrar yükledim fakat sorun çözülmedi. Yardımınıza ihtiyacım var. Ekran kartım GTX 1060 3GB.

Dosya Ekleri

• hata.png
    hata.png
    3,7 KB · Görüntüleme: 68
Son düzenleyen: Moderatör:

Oyunun kurulu olduğu yeri aç(SteamLibrary\SteamApps\common\The Walking Dead) ve WalkingDead101.exe'ye sağ tıklayıp özelliklere bas ardından uyumluluk sekmesini aç ve Windows XP yada Windows 98'den bir tanesini seçip oyunu tekrar açmayı dene.

Oyunun kurulu olduğu yeri aç(SteamLibrary\SteamApps\common\The Walking Dead) ve WalkingDead101.exe'ye sağ tıklayıp özelliklere bas ardından uyumluluk sekmesini aç ve Windows XP yada Windows 98'den bir tanesini seçip oyunu tekrar açmayı dene.
Teşekkür ederim Windows 98 ile çalıştırmayı denedim ve oldu.

Eğer üstte yazdığım işe yaramazsa yada performans sorunu yaşarsan şu yöntemi dene; Steam kütüphanesini aç The Walking Dead'e sağ tıkla ardından "Özellikleri" seç açılan sekmeden üst tarafta bulunan "Güncellemeler" kısmına gir alt tarafta "The Walking Dead için Steam Clod eşitlemesini etkinleştir" yanındaki tiki kaldır. The Walking Dead ayarlarının bulunduğu yere gir (%USERPROFILE%\Documents\Telltale Games\The Walking Dead\) ve ayar dosyalarını sil ama dikkat et oyunda ilerlemiş olduğun Save dosyasını silme.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı