LoL Darius taktikleri

Sal baba sal bizzat ben çektim sana zarar gelmesin diye tavsiye veriyorum. Bu konularda ileriyi görmüş insanım. Kafanı dağıtmak istiyorsan başka oyunlar oyna. LoL oyun değil zehirdir.
Hocam bilmiyorum ama herkes öyle değil bence. Zaten günde maksimum 2 saat bilgisayarı elleyebiliyorum. Annem dahasına izin vermiyor.

Arkadaşlar şu an oyunda 6 seviyeyim. Oyundaki abiler bana eğitici vs izlememi öneriyorlar. Ne yapmalıyım? Çok kötüyüm taktikler verirseniz çok iyi olur.
Karakterden önce oyunu öğren. Her karakterin birbirine göre üstünlüğü var ama oyunu bilen kişi en ters şampiyon dahi olsa ne olduğunu anlamadan siler seni. İlk başlangıçta detaylı şampiyon videosu bir işe yaramaz oyun mekaniği ve farm önemli ondan sonra her karakterle istediğin gibi oynar ustalaşmak için detaylı videolar izlersin.

Hocam bilmiyorum ama herkes öyle değil bence. Zaten günde maksimum 2 saat bilgisayarı elleyebiliyorum. Annem dahasına izin vermiyor.

Yine sen bilirsin istediğini yapmakta özgürsün reis. Benim anlatmaya çalıştığım LoL bir anda bırakılamıyor sigara gibi bağımlılık yapıyor. LGS senende başarılar inşallah iyi bir yüzdelik dilime sahip olursun. Başarılar şimdiden.

Geri
Yukarı