LoL Darius taktikleri

AA dediğiniz düz vuruş mu? Ben mi yönü keserken adam geliyor işte hocam. Ondan bahsediyorum. Çok kötüyüm. İnsanlar bana sövüyor bende buraya geldim. Teşekkür ederim.

İnsanlar size sövsün hocam niye takıyorsunuz atın susturunuzu chate /sustur all yazın hiç kimsenin mesajını görmezsiniz.

Zaten yeni oynamaya başlamışsınız boşverin.

AA dediğiniz düz vuruş mu? Ben mi yönü keserken adam geliyor işte hocam. Ondan bahsediyorum. Çok kötüyüm. İnsanlar bana sövüyor bende buraya geldim. Teşekkür ederim.

Hocam dediğim gibi Discord verirseniz size Darius'u ücretsiz bir şekilde anlatırım.
Q yeteğini kullanırken hareket ederek halkanın dışını getirmeye çalış.

Hocam dediğim gibi Discord verirseniz size Darius'u ücretsiz bir şekilde anlatırım.
Hocam trollladam. Eklersiniz

Yaşınız kaçtı acaba hocam. Ben 14 yaşındayım a

Hocam zaten 1 2 ay takılıp bırakacağım. LGS var malum. Annem izin vermez oyun oynamama.

Hocam sarıyor haberiniz olsun bence wr oranınızı yüksek tutup elolarda yüksek eloya çıkıp oyundan zevk almaya bakın yoksa ağza alınmayacak küfürleri edebileceğiniz insanlar hayat enerjinizi yiyor.

Hocam trollladam. Eklersiniz

Yaşınız kaçtı acaba hocam. Ben 14 yaşındayım a
16 yaşındayım

Hocam sarıyor haberiniz olsun bence wr oranınızı yüksek tutup elolarda yüksek eloya çıkıp oyundan zevk almaya bakın yoksa ağza alınmayacak küfürleri edebileceğiniz insanlar hayat enerjinizi yiyor.

16 yaşındayım
Tm dır hocam. Ekleyin dc den konuşalım. Daha bugün sabah sihirdar vadisi 5v5 ı açtım adamlar bana nasıl sövdüler. Hayatımda duymadığım küfürleri duydum. İsterseniz beraber oynayabiliriz normal derecesiz de uygunsanız eğer.

Tm dır hocam. Ekleyin DC'den konuşalım. Daha bugün sabah sihirdar vadisi 5V5'ı açtım adamlar bana nasıl sövdüler. Hayatımda duymadığım küfürleri duydum. İsterseniz beraber oynayabiliriz normal derecesiz de uygunsanız eğer.

Hocam saat 11 30 da müsat misiniz Discord'da.

Hocam zaten 1 2 ay takılıp bırakacağım. LGS var malum. Annem izin vermez oyun oynamama.

Başlayanların %70'i gibi sende 1-2 ay takılacaksın :D LGS senen bir de, bırak Darius'u kendi karakterine yoğunlaş. Çalış dostum 1-2 ay takılacağına 1-2 ay sosyalleş sonra başla.
LoL pişmanlıktır.
Hayat yorar.
Asosyalleştirir.
Zayıfsan daha zayıflatır.
Kiloluysan obez yapar.
Cebinde para varsa o para yok olur.

Başlayanların %70'i gibi sende 1-2 ay takılacaksın :D LGS senen bir de, bırak Darius'u kendi karakterine yoğunlaş. Çalış dostum 1-2 ay takılacağına 1-2 ay sosyalleş sonra başla.
LoL pişmanlıktır.
Hayat yorar.
Asosyalleştirir.
Zayıfsan daha zayıflatır.
Kiloluysan obez yapar.
Cebinde para varsa o para yok olur.
Hocam demeyin öyle. Kalbim almıyor o halimi. 1 2 ay takılacağım sadece

Geri
Yukarı