LoL düşük FPS

Lazonna

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, LoL oynuyordum. Şimdiye kadar 100 - 120 FPS alırken şu an 5 FPS alıyorum. İşlemci aşırı ısınıyor, bunu daha önce yaşayan çözümünü bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
LoL işlemci kullanan bir oyun ve bende işlemcimi bayağı temizlememiştim oyunda 0 FPS'yi gördüm şakasız. Termal macun + güzel bir temizlik ancak FPS yükseltir. Ayrıca altına güzel bir soğutucu koy bilgisayarın.

Artı -1 Eksi
Arkadaşlar, LoL oynuyordum. Şimdiye kadar 100 - 120 FPS alırken şu an 5 FPS alıyorum. İşlemci aşırı ısınıyor, bunu daha önce yaşayan çözümünü bilen var mı?

2 türlü sorun olabilir 1. yazılımsal arka planda çalışan çok fazla uygulama olmadığına emin ol ve yöneticiden kapat. 2. ise donanımsaldır ki mühtemelen arkadaşın dediği gibi PC tozlanmıştır bir fırça yardımı ile yavaşça temizle(özellikle fanı) termal macunuda değiştirebilirsin 6-7 ayda bir değiştirmen lazım(işlemci durumuna ısı durumuna göre değişir)

Her şeyden önce bize sistemini ve ölçtüysen sıcaklık değerlerini boşta ve oyun sırasında olmak üzere göndermelisin.

Yeni konular

Geri
Yukarı