LoL ekstra 13 GB indiriyor

Lacia

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. LoL'e başlamak istedim fakat sürekli indirme yüzünden başlayamıyorum. En başta 11GB Riot istemcisini indirdi ve oyuna girdim. Denetim masasında LoL 5, Riot istemcisi 11 GB gözükmesine rağmen oyun içinde ayrıdan tekrar 13GB indirme istiyor. Bu herkeste mi var yoksa bir sıkınıtı mı oluştu? Teşekkürler.

Dil ayarlarını vs yüklüyor normal.

Bildigim kadariyla Riot istemcisi 4 GB LoL 13.5GB. Sende Riot istemcisi nasıl 11GB oldu anlamadim. Sürekli tekrar kurulum yapan biriyim.

Screenshot_1.png

Bende çözemedim. Denetim masasında böyle gözüküyor.

LoL istemci vs şeyleri yüklerken bu kadar kabarıyor hocam. Dosyada yanlışlık olduğundan eminseniz Riot çalışanlarına ticket atın. Repair tool indirtip kontrol etsinler.

LoL istemci vs şeyleri yüklerken bu kadar kabarıyor hocam. Dosyada yanlışlık olduğundan eminseniz Riot çalışanlarına ticket atın. Repair tool indirtip kontrol etsinler.
Repair tool her zaman işe yarayabilir bu durumda oyunu silip temiz kurulum yapabilirsiniz. Ayrıca ekstra bilgi olarak LoL kurulum ve istemci açısından berbat bir oyun.

Denetim masasından değil de klasöre sağ tıklayıp boyutuna bakmayı dene. İndirmeleri yapsın, istemcinin sol üst köşesindeki Oyna düğmesi tıklanabilir hale gelsin, öyle bak.
1695112612484.png

Denetim masasından değil de klasöre sağ tıklayıp boyutuna bakmayı dene. İndirmeleri yapsın, istemcinin sol üst köşesindeki Oyna düğmesi tıklanabilir hale gelsin, öyle bak.
Eki Görüntüle 1949122
Hocam belki problem bile yoktur. LoL istemcisi harbiden rezalet. Rioterlar repair tool ile dahi zar zor tespit koyuyor. Komedi harbiden 😁

Geri
Yukarı